V říjnovém Pařátu debutové album kapely Et Moriemur

Et MorieturPražští doomaři ET MORIEMUR si i za poměrně krátkou dobu své existence získali řadu fanoušků majících v oblibě tento truchlivý styl. Po úspěšném EP Lacrimae rerum a sérii emocionálně vypjatých koncertních vystoupení kapela momentálně natáčí debutové album Cupio Dissolvi, které se točí kolem tématu sebevraždy. Na osmi stopách se připravuje smrtící kombinaci srdceryvných melodií, drtivých riffů a bezútěšného vokálu s existenciálními texty v angličtině, češtině, italštině, němčině, ruštině a latině.
 
ET MORIEMUR aktuálně můžete slyšet na albu TRIBUTE TÖRR - Institut černého kovu, kde k doomovému obrazu svému předělali song Institut klinické smrti. V prosinci se na koncertech v Praze a v Brně představí po boku dánských doomových SATURNUS, v lednu je zase budete moci spatřit na narozeninových akcích časopisu Pařát.
 
Ukázku z tvorby ET MORIEMUR na Bandzone.
 
Cupio Dissolvi vyjde v několikatisícovém nákladu 20. října jako full original CD s bookletem společně s 42. číslem časopisu Pařát za skvělou cenu 99 Kč včetně časopisu a poštovného!

aktuálně

diskuze