Tuzemští Minority Sound představují trojku Drowners Dance

Proč si neužít poslední párty, když svět už pomalu končí? Kluci z protřelé cyber metalové skvadry MINORITY SOUND nevidí svět v růžových barvách, naopak, jejich dřívější chromovaná vize na novém albu Drowner’s Dance ještě notně zkorodovala. Loď se potápí, první utíkají krysy, ale kapitán – pán tvorstva stále pyšně točí kormidlem, aniž by mu docházelo, že s blížící se bouří prostě nemůže zápasit. MINORITY SOUND si drží svou skočnou, energickou a skrz na skrz metalovou tvář. Elektronika v jejich podání je spíš hračkou, s níž těžkotonážníci z Prahy zachází jako buldok s kostí – dovádějí s ní a hryžou do ní čelistmi o síle desetiválcového motoru. Apokalyptická tancovačka je na světě a tentokrát klade ještě větší důraz na orchestrální pasáže než kdy dříve. Ale nebojte, rudé maso prorostlé syntetickými vlákny stále zůstává!

Drowner’s Dance je třetím plnohodnotným zářezem na pažbě MINORITY SOUND. O následovníka alba The Explorer se postaralo domovské studio MetalGate v produkci kapelníka ASCENDANCY Libora Kukuly. Mix a mastering opět zvládl kanadský producent Rom di Prisco, odpovědný i za mnoho skvělých soundtracků k počítačovým hrám, například k Unreal Tournament III nebo závodní sérii Need for Speed. O řádně hydratovaný obal alba se postaral Phillip Budka.

Třetí album MINORITY SOUNDDrowner’s Dance vychází ve formátu digipack u MetalGate Records. Desku si můžete zakoupit prostřednictvím našeho e-shopu, v digitální formě na portálu Metal Online nebo na jednom z prodejních míst, jejichž seznam naleznete na našem webu.

Venku už jsou dva singly - Last Day on EarthEpidemic of Hystery.

www.metalgate.cz
http://www.minoritysound.com 

01. Whip Him Good
02. Last Day On Earth
03. 1000 Years
04. Epidemic Of Hystery
05. Freezing Oceans
06. Generation Z
07. Hate Calculation
08. Drowner’s Dance
09. First Day On Earth
10. Come Hell

Sestava:
Otus Hobst - kytara, samply
Aleš "Gulesh" Hampl - kytara, vokály
Šimon Staněk - bicí
Petr Bláha - baskytara

Vydavatel: MetalGate

aktuálně

diskuze