Tuzemské novinky od Attack The Hero, United Front, Horrible Creatures, Fatality a Capture Or Kill

Attack The Hero - As On We Stand♫ Ve čtvrtek 19.2. proběhl v pražském Hard Café, křest desky As On We Stand kapely ATTACK THE HERO a dlouho očekávaná deska je tedy oficiálně venku! Album obsahující celkem 9 namakaných skladeb, které vás ihned vtáhnout do světa ATTACK THE HERO vám i po skočení poslední skladby budou dlouho znít v uších!! Celé album už je k poslechu na oficiálním bandzone kapely! Pro ty, kteří dávájí přednost live vystoupením před poslechem CD a nestihli parádní křest …nemusí zoufat ATTACK THE HERO slibují totiž na sezónu spousty vystoupení, mezi které patří například Žižkův Vraždící Palcát nebo Basinfire festival!
BandzoneFacebook

Horrible Creatures♫ Skvělých thrashových kapel je dnes na území Česka a Slovenska po čertech málo, a o to více na sebe dokážou upoutat pozornost kapely jako je HORRIBLE CREATURES, kteří se navíc vynořili z ničeho nic! Pokud někdo hledá opravdu nasraný a zuřivý thrash křížený s kapkou death metalu jsou to právě HORRIBLE CREATURES! EP Depresive Hunt obsahuje pouze tři skladby, ale i ty vás dokážou rozsekat na malinké kousky! EP je již k poslechu na oficiálním Bandzone kapely!
FacebookBandzone

Fatality♫ Brněnská death metalová smečka FATALITY koncem roku vydala své další studiové album Bloody Hate, které mělo mezi posluchači samé pozitivní ohlasy!! Nyní se FATALITY zaměřují především na koncertování …a ničí jeden klub za druhým! Níže přehled, kde všude se s nimi můžete na jaře potkat.

Capture Or Kill

21.3. 2015 – Metal Agony Fest
28.3. 2015 – Fatal Flesh Fest
18.4.2015 - Bestial Machinery Fest
25.4.2015 - Fest of Agony
2.5.2015 - Dying Fest
Nice To Eat You Deathfest

♫ Mladá Turnovská kapela CAPTURE OR KILL (dále jen COK) se pohybuje na scéně teprve krátce, přesněji od roku 2013. Ovšem to, že tato čtyř členná kapela je na scéně takto krátce nejde vůbec poznat! Precizní a strhující hardcore místy zabíhající až k deathcoru by této kapele mohlo závidět mnoho ostřílených profíků! COK se v letošním roce chtějí zaměřit hlavně na koncertování, setkat se s nimi můžeme například na Czech Death Festivalu nebo na Turnovské Hardcore metal night!
FacebookBandzone

United Front♫ Mix hardocru a crossoveru, chytlavé rify, hlubokomyslné české texty a energická žívá vystoupení to je UNTITED FRONT!! Kapela na sebe upoutala pozornost v loňském roce, kdy vydala své debutové EP s názvem, který výrazně charakterizuje postoj a tvorbu kapely Pohrdání Systémem. Po vydání EP přišel na svět také první videoklip ke skladběOtroci v zemi. O tom co vše kapela chystá v nejbližších dnech se dozvíte na oficiálním Facebooku kapely.
FacebookBandzone

aktuálně

diskuze