Turné Heirs (se Soror Dolorosa, A Dead Forest Index), novinka Autumnblaze, George Kollias, Yngwie Malmsteen a GNR na výsluní

Heirs tourAutumnblaze♫ HEIRS se koncem září chystají na evropské turné ve společnosti SOROR DOLOROSA a A DEAD FOREST INDEX. Pražská zastávka se odehraje 02/10 v K4.

Němečtí temní melodici AUTUMNBLAZE se pobratřili s Pulverised Records, deska Every Sun Is Fragile vyjde ještě letos. Sestava: Markus Baltes – zpěv, kytary, Andreas – kytara, Arisjel – bicí, doprovodný zpěv.

♫ George Kollias se dostal na titulní stranu DRUM! magazine, kde detailně hovoří o nahrávání poslení desky. NILE. Objednávky sem. At The Gate Of Sethu se ve Státech zatím prodalo 3.800 kusů (131. místo The Billboard 200 a 2. v Top New Artist Albums (Heatseekers)).

♫ Yngwie Malmsteen prodává na eBay nějaké svoje serepetičky, mezi nimi třeba i tyto kousky – zlatý zapalovač od Cartiere a kapesní hodinky Tiffany & Co. Výtěžek věnuje na charitu.

Malmsteen - TiffanyMalmsteen - Cartier

A na závěr jedna perlička – v britské loterii EuroMiliony padla rekordní výhra 148 miliónů liber (nepředstavitelných téměř 4.6 biliónu korun), výherce, 41-letý majitel obchodu s hudebními nosiči Adrian Bayford (41), se nechal slyšet, že jelikož je velkým fanouškem GUNS N' ROSES investuje klidně celou částku jenom do toho, aby mohl kapelu opět vidět pohromadě. Die hard fan.

aktuálně

diskuze