The Atavists už mají také svoji Resistor Sound Session

Mají za sebou desítky koncertů, dvě desky, nespočet festivalů, dvě ceny Anděla a teď už i Resistor Sound Session. Z Hradce Králové se do Brna na konci prázdnin do nedělního Kabinetu Múz stavila kapela THE ATAVISTS.

THE ATAVISTS pumpují živou vodu až z hlubin rock’n’rollu a dodávají jí příchutě podle vlastních originálních receptur. Velmi chutné a osvěžující. Napjaté riffy s nádechem blues, virtuózní sóla, dávají posluchačům nahlédnout do minulosti, ale zcela bez nostalgie a pózy. Shrnuto - pořádná párty jedině s Atavisty v prime time!” (anotace k Resistor Sound Session)

Svoji poslední desku, Lo-Fi Life, vydali u vydavatelství Bigg Boss a na Resistor Sound Session z ní představili živou verzi skladeb Dancing Queen a No More. Premiéra tančící královny v novém světle je tady:

THE ATAVISTS se na Resistor Sound Session vrátili i ke své starší desce, Bad Times. THE ATAVISTS pak vyrážejí na další část svého Lo-Fi Live tour a kromě českých klubů se zastaví i ve Švýcarsku. Projekt Resistor Sessions vznikl za podpory Státního fondu kultury České republiky, Fair Price Music, Kabinet Múz a Smile Music.

Resistor Sound Sessions
https://www.facebook.com/resistorsoundsessions/
Resistor Sound Sessions je projekt, který vznikl ve spolupráci hudebního portálu pro nezávislé umělce a vydavatelství, Fair Price Music, společně s brněnským klubem Kabinet Múz, Full Moon Magazínem a místními kreativními lidmi za podpory Státního fondu kultury České republiky. Tato série live sessions má za cíl šířit alternativní českou hudbu u nás i v zahraničí.

aktuálně

diskuze