Supergrupa Ghost Ship Octavius má singl, nový Cloudkicker již zítra, čtrnáctí Pro-Pain v listopadu, Carnifex startem roku

♫ Ex-kytaristu God Forbid / Himsa Matta Wicklunda s Van Williamsem (bubny Ashes Of Ares, ex-Nevermore) v partě GHOST SHIP OCTAVIUS opustil Christopher Amott (kytara ex-Arch Enemy) pro své soustředění se výhradně na Armageddon. Škoda, že právě po vypuštění singlu Saturn and Skies, kde zpívá teprve sedmnáctiletý Adon Fanion.

♫ A neúnavní jsou i hardcoroví matadoři PRO-PAIN. Jejich již čtrnáctá deska The Final Revolution vyjde 25/11 u SPV/Steamhammer a má být krapet temnější. Nahrávalo se ve studii kytaristy švýcarských Gurd V.O. Pulvera v Little Creek Studio.

Carnifex♫ V Audiohammer Studios u Marka Lewise novou desku chystanou pro Nuclear Blast po pěti týdnech nahrávání dokuchtili CARNIFEX. Skládali na ní zhruba poslední rok a půl a představí se nan í novice u kytary Jordan Lockrey.

♫ Jméno Bena Sharpa asi znát nebudete. Jeho projekt CLOUDKICKER nicméně určitě. Ben má svou vizi a cestu, takže odmítá nabídku za nabídkou na regulérní kontrakt a zítra mu vychází další deska Subsume. Objednávat můžete na jeho bandcampu. První skladba The warmth of the daytime seemed like a dream now na něm k poslechu je již nyní.

1. The warmth of the daytime seemed like a dream now.
2. A weather front was stalled out in the Pacific--like a lonely person, lost in thought, oblivious of time.
3. He would be riding on the subway or writing formulas on the blackboard or having a meal or (as now) sitting and talking to someone across a table, and it would envelop him like a soundless tsunami.
4. You could laugh forever but never end up happy.
5. The warmth of the daytime seemed like a dream now. (t16 Remix) 04:53

Sestava:
Ben Sharp

Vydavatel: DiY

aktuálně

diskuze