Steve Flynn měl autonehodu, projekt Paradise City, nové desky Battleaxe a Carnifex, skladba Blackmore's Night, Praying Mantis opět doplněni

Steve FlynnBattleaxe 2013♫ Na newyorkské scéně začal působit nový projekt PARADISE CITY, hrající rock a metal zlatých 90. let v sestavě: Tommy Vext (Vext, Snot, ex-Divine Heresy) – vocals, Doc Coyle (God Forbid) – guitar, Matt Wicklund (God Forbid) – guitar, Acey Slade (ex-Dope, Murderdolls) – bass, Jennifer Arroyo (Suicide City, ex-Kittie) – Bass a Moe Watson - drums

♫ Bubeník ATHEISTSteve Flynn měl vážnou dopravní nehodu, když se čelně střetl s protijedoucím vozem (v rychlosti cca 60 km/h). Momentálně je ale již doma v Atlantě a zotavuje se, zraněné má zápěstí, krk a oblast okolo čelisti.

SPV/Steamhammer pod sebe vzali další „NWOBHM kult“ BATTLEAXE, deska Heavy MetalSanctuary vyjde příští rok.

PRAYING MANTIS bleskurychle zacelili dvě prázdná místa – zpívat bude Nizozemec John "Jaycee" Cuijpers (Ayreon, Cooper Inc.), za bicí usedl Hans In 'T Zandt (drums; Chinawhite, Vengeance).

♫ A CARNIFEX si plácli s Nuclear Blast Records, během července se vypraví do Audiohammer studios (Sanford, Florida) za Markem Lewisem.

BLACKMORE'S NIGHT mají také nové video ke skladbě Dancer And The Moon, stejnojmenná deska vyšla 14/06.

aktuálně

diskuze