Slayer jedou dál, dvakrát Unique Leader – Acrania a allstar Deprecated, Susperia se připravuje, A Storm of Light již v září

Slayer 2013♫ Takže SLAYER budou asi dál normoš fungovat. Tady máte úplně novou kapelní fotku. 

♫ Dáme si dvakrát kapelky Unique Leader. První jsou už podepsaní Angličáci ACRANIA, kteří z debutu Totalitarian Dystopia (bude krajem roku) mají předprodukčně ošetřenou Disillusion in a Discordant System.

Deprecated♫ Druhými zmíněnými jsou „allstar“ DEPRECATED. Kapela USBDM zatvrzelcům známá už od r. 95, kterou momentálně tvoří aktuální či již ex členové Suffocation, Decrepit Birth, Disgorge ad.: A.J. Magana zpěv, Derek Boyer basa, Torrey Moores za bicími (zakládající členové), Terrance Hobbs a Matt Sotelo kytary. Deriding His Creation vyjde 1/10 a produkoval ho Zack Ohren

♫ K Norkům SUSPERIA se vrátil jejich bývalý klávesák Mustis (jasně, ten ex-Dimmu Borgir) a již na srpen je v plánu pro volné stažení nahrání singlu, který prý bude mít masivní orchestraci. 

♫ Josh Graham nelení a s A STORM OF LIGHT 17/9 u Southern Lord Recordings vydává nové album Nations To Flames, ke kterému veškeré info najdete níže. A prý album bude celkově o dost svižnější.

01. Fall
02. Apostles Of Hatred
03. The Fire Sermon
04. Omen
05. Dead Flags
06. All the Shining Lies
07. Disintegrate
08. Lifeless
09. Soothsayer
10. You Are The Hunted
11. The Year Is One

Sestava:
Josh Graham - Guitar, Keyboards, Vocals
Domenic Seita - Bass, Backing Vocals
Billy Graves - Drums, Percussion

hosté:
Kim Thayil (Soundgarden)
Will Lindsay (Nachtmystium, Indian)

Vydavatel: Southern Lord Records

aktuálně

diskuze