Sestava Obscura kompletní, Black Sabbath ještě jednou cd a tour, Coal Chamber nahraje Mark Lewis, stream alb White Empress, Godflesh a Decapitated

Obscura♫ Novým kytaristou OBSCURA se stal Tom Geldschläger, který je z domovských Fountainhead znám hrou na bezpražcovou kytaru – uvidíme, jak se tato hra v Obscura promítne. Nějakou dobu je znám i nástupce Hannese Grossmanna, kterým se stal stroj německých jazzmetalmatikářů Panzerballett Sebastian Lanser.
 
Black Sabbath♫ Poslední desku a poslední tour před smrtí by chtěli stihnout BLACK SABBATH. Skládat se asi začne už příští rok, protože Ozzy by to chtěl stihnout před dovršením sedmdesátky, tedy do necelých pěti let. O následnou produkci bude opět požádán Rick Rubin.
 
♫ Oficiální produkt reunionu nu-metalových zpronevěřenců COAL CHAMBER je "na spadnutí". Coal mají po předprodukci 17 skladeb, které pro Napalm records zvěční s Markem Lewisem (DevilDriver, Cannibal Corpse).
 Godflesh
♫ Trvalo to 23 let, ale na tomto odkazu je již nyní možno slyšet novou desku GODFLESH, která se zove A World Lit Only By Fire.
 
WHITE EMPRESS, kde sídlí třeba ex-členové Cradle Of Filth nebo Coal Chamber, streamují celé album Rise Of The Empress - dnes ho vydali Peaceville Records.

 
♫ A abychom něco důležitého neopomněli, přikládáme i stream nového alba DECAPITATED Blood Mantra. Vyšlo také dnes, ale u Nuclear Blast.

01. Exiled In Flesh
02. The Blasphemous Psalm To The Dummy God Creation
03. Veins
04. Blood Mantra
05. Nest
06. Instinct
07. Blindness
08. Red Sun

Digipak Bonus-Track:
09. Moth Defect

Sestava:
Waclaw "Vogg" Kieltyka - guitars
Rafał Piotrowski - Vocals
Paweł Pasek - Bass
Młody - Drums

Vydavatel: Nuclear Blast Records

aktuálně

diskuze