Rozpis kapel, změny v sestavě a warm-up party Brutal Assaultu

BA programNyní ke změnám v sestavě, tu naneštěstí opouští AEON, za které jsme ovšem obratem našli adekvátní náhradu v podobě HOUR OF PENANCE. To stejné čertužel platí pro PROTECTOR, kteří byli nahrazení dánskými ARTILLERY. Ti budou na BA hrát v jejich pětatřicetileté historii vůbec poprvé a zároveň můžeme potvrdit, že PROTECTOR budou mezi prvními potvrzenými kapelami pro příští ročník.

Velmi nepříjemná zpráva přišla z tábora MORBID ANGEL, kteří kvůli problémům s pasy zrušili celé evropské turné. Samozřejmě děláme co je v našich silách, abychom našli adekvátní náhradu, nicméně s takto malým časovým předstihem je to úkol téměř nadlidský. Poslední last-minute změnou v sestavě je vypadnutí SOEN a zároveň přírůstek v podobě Portlandských blackmetalistů UADA.

Nakonec máme dobrou zprávu pro ty nedočkavce, kteří to hodlají v Josefově roztočit již v úterý osmého. V Josefově na náměstí bude na Red Bull Tour Bus stage probíhat oficiální warm-up party za účasti kapel HENTAI CORPORATION, LOCOMOTIVE, ČAD, MORKHIMMEL, HUMAN HUMUS, které vystoupí v tomto pořadí. Začínat se bude v 18:00 s koncem naplánovaným na 23:00.


Přispěj do diskuze

zobrazit vše

Opeth set celkově vlastně nic moc (zkoušel jsem znovu ty nový věci a nebaví mě), ale The Drapery Falls je jedna z jejich nej věcí vůbec a poslední z těch nej skladeb z BP, který jsem naživo ještě neslyšel, takže...

a přijde mi i jinýho hlediska jako nešťastnej nápad dát GTT půl hodiny po E., aby po nich zvlášť ty pokusy o black s bakelitovým "automatem" nevyzněli jako nějaká komická parodie heh... no, třeba to překvapí...

To vidím na první polovinu Monolithe a následné přeběhnutí na ISN, kteří snad budou mít zpoždění (zkušenosti z Hradeb :D).

Mě teda nejvíc mrzí ISN vs Monolithe, těžký dilema.

Opeth teď hrají celkem fajn set, ale stejně půjdu raději na Uada, ze kterých to přeběhnutí na GTT bude i o něco kratší. Jinak za mě spokoš, ze všech možných krytí, co by mohly vzniknout, hrají Gnaw Their Tongues v rozumný čas. A navíc hned po nich Hluková sekce :) Trochu škoda ISN a Monolithes.

ambient stage program: s.brutalassault.cz/content/news/news%20meet%20and%20KAL_2017.jpg
GTT se třískají s druhou půlkou Opeth, což by mi asi bylo jedno, kdybych nevěděl, že poslední dobou jako předposlední věc hrávají The Drapery Falls... : /, ale možná to půjde nějak vypočítat a přeběhnout :)
a jakoby nestačilo, že se tříská doom set Incantation a Tsjuder, tak do toho ještě částečný překryv s Troum : /
jak se říká, všeho moc (stageí) škodí...

střídmější a já to cenim, půjdu!

Tak na afterparty kromě Incantation ještě Morkhimmel a hlavně Zhrine!

aktuálně

diskuze