Projekt The Iron Son (Brandan Schieppati), udivující Dream Theater, Megadeth chtějí zabít byznys, Overkill se speciální show

♫ 06/04/2016 odehrají v německém Oberhausen (Turbinenhalle 2) speciální koncert thrashoví veteráni OVERKILL. Speciální v tom, že se kompletně dostane na desky Horrorscope (25 let) a Feel The Fire (30 let). Kdo tam nebude, bude posléze moci zakoupit DVD.
 
Brandan Schieppati ♫ Znova nahrát Killing Is My Business? Dave Mustaine si myslí, že je to dobrý nápad a bude se snažit do toho uvrtat současné složení MEGADETH.
 
♫ 13. studiovka DREAM THEATER se bude jmenovat The Astonishing a jak už jsme dříve informovali, kapela má v úmyslu ji příští rok na evropském turné přehrát celé. Vydání bude tradičně pod Roadrunner.
 
♫ Bývalý kytarista Bleeding Through Brandan Schieppati rozjel vlastní projekt THE IRON SON, desku bude produkovat Mick Kenney (Anaal Nathrakh), za bicími sedí Shannon Lucas (ex-The Black Dahlia Murder, All That Remains). V první skladbě Unleash Hell hostuje zpěvák Motionless In White Chris Motionless. Debut poneze název Enemy a vyjde u Pvre Evil Records (což je label, který vlastní Schieppati).

aktuálně

diskuze