Představují se projekty We Sell The Dead, Septic Tank (Dorian), Stereo Satellite a Painted Doll (Reifert)

Septic Tank♫ 23/02/18 vyjde u earMUSIC debut projektu WE SELL THE DEAD. V sestavě naleznete tyto známé pány: Niclas Engelin (In Flames, Engel), Jonas Slättung (Drömriket), Gas Lipstick (ex-Him) a Apollo Papathanasio (Spiritual Beggars, Firewind).
 
♫ A další projekt je z Anglie, kde se opět spojili dva katedrálníci - Lee Dorrian a Gary Jennings s basákem Scottem Carlsonem z Repulsion a dali vzniknout SEPTIC TANK. Debut Rotting Civilisation už mixuje Jaime Gomez Arellano v Orgone Studios a výsledek uslyšíme 13/04/18 přes Rise Above Records (v roce 2013 nicméně vyšlo EP, na které debut navazuje).
 
♫ Přehled projektů zakončíme se STEREO SATELLITE, kde si dali dostaveníčko basák Disturbed John Moyer, duo z Adrenaline Mob Mike Orlando (guitar) a Jordan Cannata (drums) a ex-vokalista Rockstar Supernova Lukas Rossi. Na Facebooku si můžete poslechnout singl Glass Houses.
 
♫ Death metalový veterán Chris Reifert (Autopsy, Death) se dal dohromady s komikem Davem Hillem v projektu PAINTED DOLL. Eponymní debut vyjde 16/02/18 u Tee Pee Records, produkoval a mixoval Tom Beaujour v Nuthouse Recording (Hoboken, New Jersey).

aktuálně

diskuze