Předprodeje nových alb Elbe a limit-boxu Panychida

Elbe - EschatologyEpidemie zahájila předprodeje nového alba ELBE a limitovaného boxu PANYCHIDA - dvou titulů, které mohou krásně zpříjemnit podzimní období.

Nové album ELBE nese název Eschatology a navazuje na úspěšný debut Sudety z roku 2018. Oproti počátkům projektu se dnes Elbe dostávají do podoby spíše regulérní kapely, která obsahuje členy a ex-členy Dying Passion, Somnus Aeternus, Et Moriemur a Between the Planets. Hudební výraz se posunul trochu více do doom metalu, nechybí však ani post-rock a psychedelické pasáže. Album vychází v krásném digipacku s bookletem v limitované edici 300 ručně číslovaných kusů. Datum vydání 2. 11. 2020.

Panychida - Gabreta AeternaVelmi zajímavý projekt jsme připravili s kapelou PANYCHIDA. Nádherný, ručně dělaný dřevěný box jejich nového alba Gabreta Aeterna. Z vydavatelského hlediska se jedná o něco, co na české metalové scéně nemá moc obdoby, zároveň nejde o nějakou nabubřelost, naopak tento počin svou estetikou, poctivostí a precizností vystihuje ducha staré Šumavy a koncept alba. V e-shopu u tohoto titulu naleznete popis, co vše obsahuje. Box je limitován na 123 ks. Poté, co si svůj kus ponechají muzikanti a lidé do projektu zainteresovaní, půjde do prodeje cca 100 ks. Datum vydání boxu 27. 11. 2020.
Více informací na www.epidemie.cz

aktuálně

diskuze