Právní bitva Queensryche se chýlí ke konci, Arjen Lucassen chystá nový projekt, Suicide Silence v létě, Terrana a Tarja společně

Voice Of QueensrycheArjen Lucassen & Anneke van Giersbergen♫ Právní bitva mezi členy QUEENSRŸCHE se zřejmě blíží ke svému konci - Geoff Tate si změnil svoje stránky Queensryche a nadále se bude prezentovat jako Geoff Tate: The Voice Of QUEENSRŸCHE, zatímco QueensrycheOfficial jsou QUEENSRŸCHE Without Geoff Tate. Nová deska druhých jmenovaných se už kutí, ve stádiu demoverze mají cca 6 skladeb.
 
♫ Neúnavný Arjen Lucassen kutí další projekt s oblíbenkyní Devina Townsenda Anneke van Giersbergen: "Expect an epic concept double album, a combination of 'classical meets metal' and 'acoustic folk."
 
♫ Novou desku budou mít od 11/07 na pultech SUICIDE SILENCE - You Can't Stop Me bude prvním albem s Hernanem "Eddie" Hermidou (ex-All Shall Perish), který nahradil tragicky zesnulého Mitche Luckera. Produkoval a mixoval Steve Evetts.
 
♫ Nezahálí ani TARJA TURUNEN a MIKE TERRANA – 30/05 vyjde u earMUSIC CD/DVD Beauty & The Beat s vlastními interpretacemi klasik Bacha, Mozarta, Dvořáka, Pucciniho, Strausse nebo Rossiniho a k tomu předělávky Led Zeppelin, Queen a Franka Sinatry.

aktuálně

diskuze