Obscene Extreme 2018 info a první kapela!

My všichni, kdo stojíme za OBSCENE EXTREME festivalem se strašně těšíme na naše výročí v příštím roce, a již nějakou dobu na něm pilně pracujeme!!! Nedávno jsem zjistil, že první kapelu pro rok 2018 jsem zkontaktoval v září roku 2016...

Určitě chceme vzdát hold kapelám, co hrály na našem vůbec prvním festivalu v roce 1999. Takže na středu plánujeme tuhle speciální oslavu a zkusíme pozvat co nejvíce kapel, těch stále aktivních a přemlouváme i některé, co už nehrají... takže už teď je jasné, že tentokrát bude na OEF hrát více kapel, než magických 69!!!

Samozřejmě si uvědomuji, že 20. výročí je obrovský závazek, takže zcela určitě uděláme co nejlepší možnou sestavu a pozveme kapely, co byly pro náš festival důležité i v jeho historii!!!
 
WormrotA aby toho infa nebylo málo, první kapelu oznamujeme právě teď...

Jediné vystoupení v Evropě! Dámy a pánové, v roce 2018, tzn. na 20. ročníku Obscene Extreme Festivalu, se můžete těšit na exkluzivní vystoupení této top grind kapely současnosti, kterou není nikdo jiný než singapurská rubanice WORMROT.
Jejich poslední album Voices, které vyšlo v roce 2016 u Earache, se s přehledem dá zařadit do top desítky nejlepších grind počinů posledních 5 let. Deset let existence, nespočet odjetých tours a navíc jako bonus sympatická chasa! Takže v červenci se uvidíme v kotli!!!

Jakou kapelu (kapely) by jste si přáli vidět vy v Trutnově příští rok?

Čurby/Obscene

OBSCENE EXTREME 2018 - 20th anniversary

July 18-22 Červenec, 2018
Trutnov - Battlefield
Czech republic

www.obsceneextreme.cz
www.facebook.com/ObsceneExtremeFestival
www.youtube.com/user/ObsceneExtremeFest
http://instagram.com/obsceneextreme
https://twitter.com/obsceneextreme

Event www.facebook.com/events/1925261117726078

aktuálně

diskuze