Novinky od Hentai Corporation - klip, deska a turné

Během posledních tří let „sjížděli“ republiku prakticky nepřetržitě. Může se tedy zdát, že u HENTAI CORPORATION se na konci roku 2016 neděje nic zajímavého. Ovšem opak je pravdou, neb pánové mají i během koncertní pauzy napilno.

Ještě než si budou moci fanoušci smlsnout na druhém albu, připravili pro ně HENTAI CORPORATION překvapení v podobě nového videoklipu. Ten je tentokrát až nečekaně seriózní. Hororová podívaná Až ti řeknu vznikla ke coververzi písně Davida Kollera, kterou Hentai nahráli v rámci projektu David Koller & Friends. Režie klipu se ujal Jarek Plouhar, jenž má na svědomí i nechvalně známou bobří estrádu Equilibristic Brides. Natáčení probíhalo ve Zlenicích a pražských Vysočanech.

Již zmíněné nové album kapela právě natáčí v Ostravě ve studiu Citron. Křest je naplánován na březen 2017. „Dělaj na tom s náma Aleš Bajger a Petr Slezák, což je taková docela nesourodá dvojice hudebních magorů a moc chytrejch pánů, který si navzájem lezou na nervy a zároveň jsou schopný nás dokopat k nevídanejm výkonům. Ta deska bude vraždit,“ říkají sami HENTAI CORPORATION.

Na příští rok je také naplánováno turné tří pražských kapel, kde se Hentai představí v tak trochu nečekané, avšak o to zajímavější společnosti formací PRAGO UNION a COCOTTE MINUTE. Destinace všech koncertních zastávek by měly být známy během ledna a HC vás na ně (samozřejmě svým typickým způsobem) srdečně zvou: „Přijďte hodit hrbem, vy mrdky!!!

Odkazy
http://hentaicorp.cz/upiri/
https://www.facebook.com/hentaicorp/
http://bandzone.cz/hentaicorp

01. Ethereal Prayer 3:20
02. Equilibristic Brides 3:30
03. Tragedy Of Uncle Hitler 5:02
04. Lost In Tensions? 3:30
05. Goblin Love 4:06
06. The River 3:21
07. Malfunction Of The Accelerator 3:08
08. Oh Dear Evil Capillarity! 3:48
09. Waltz 9 3:10
10. Zubatá 3:57

Sestava:
Radek Škarohlíd - zpěv
Petr Škarohlíd - kytara, vokály
Zdeněk Šťáva - bicí
František Koucký - klávesy
Matouš Duraj - baskytara

Vydavatel: DiY

aktuálně

diskuze