Nové informace o deskách Paradise Lost, Blind Guardian, Prong a The Agonist

The Agonist - Eye Of Providence♫ Nezahálí ani kanadští THE AGONIST – s novou zpěvačkou Vicky Psarakis dokončili desku Eye Of Providence a 24/02/2015 ji vydají také u Century Media. Točilo se v The Grid studio s Chrisem Donaldsonem (Cryptopsy).
 
♫ V Německu natáčejí novou desku plnou coverů PRONG – hostí je berlínské studio, výsledek pod titulem Songs From The Black Hole vydají 30/03/2015 u SPV/Steamhammer a bude obsahovat např. Black Flag - The Bars, Bad Brains - Banned In D.C., Adolescents - Kids Of The Black Hole, The Sisters Of Mercy - Vision Thing, Killing Joke - Seeing Red, Hüsker Dü - Everything Falls Apart a Neil Young - Cortez The Killer.
 
Paradise Lost♫ Ozvěnu starých desek hodlají evokovat na novém díle také PARADISE LOST – čtrnáctá studiovka vznikne v Orgone Studios (London) pod dohledem Jaimie Gomeze Arellana a v dubnu vyjde u Century Media.
 
BLIND GUARDIAN mají jasno o desáté desce - Beyond The Red Mirror vyjde v Evropě 30/01/2015 u Nuclear Blast. Točilo se opět v Twilight Hall Studio (Grefrath) s Charlie Bauerfeindem. Typickou vokální BG bombastičnost zajistila tři různá tělesa, včetně tuzemského (dále pak z Maďarska a USA) a dva symfonické orchestry o celkem 90 muzikantech.

01. Ninth Wave
02. Twilight Of The Gods
03. Prophecies
04. At The Edge Of Time
05. Ashes Of Eternity
06. Distant Memories (bonus track on limited editions + vinyl)
07. Holy Grail
08. The Throne
09. Sacred Mind
10. Miracle Machine
11. Grand Parade

Sestava:
Hansi Kürsch – Lead vocals (1984–present)
André Olbrich – Lead guitar
Marcus Siepen – Rhythm guitar
Frederik Ehmke – Drums, Percussion, Flute and Bagpipes

Vydavatel: Nuclear Blast Records

aktuálně

diskuze