Nová skladba Voivod, nový basák Blind Guardian, Asking Alexandria mají možná zpěváka, basák RATM s projektem Future User

Barend CourboisDenis ShaforostovBarend Courbois se stal novým basákem německých speed/power metalistů BLIND GUARDIAN. Barend hrál např. s Adrianem Vandenbergem (Whitesnake) nebo Zakkem Wyldem (Ozzy Osbourne), v roce 2004 ho Guitar Player magazine vyhlásil nejlepším metalovým baskytaristou. A jeho otec Pierre je pro změnu velmi známý jazzový bubeník (hrál s Jean-Lucem Pontym nebo Benem Websterem).

♫ Na sociálních sítích proskočila zpráva, že novým zpěvákem ASKING ALEXANDRIA by mohl být Denis Shaforostov z ukrajinských Make Me Famous.

♫ Rage Against The Machine/Audioslave basák Tim Commerford zveřejnil na webu RollingStone skladbu Mountain Lion ke svému projektu FUTURE USER. Ve videu, kde se to jen hemží podpůrnými látkami, se na chvíli objeví i mistr dopingu Lance Armstrong.

VOIVOD streamují novou skladbu We Are Connected, na kotouči vyjde 07/04 na splitku se stájovými kolegy ze Century Media AT THE GATES.

aktuálně

diskuze