Nová skladba Six Degrees Of Separation, Paradise Lost bilancují, pár prodejních čísel, je Evan Brewer ještě členem The Faceless?

SIX DEGREES OF SEPARATION zveřejnili první skladbu z připravovaného alba The Hike & Other Laments, které vyjde 1. prosince u Metalgate Records. Jmenuje se Hike II. a je ve formě lyric videa.

Evan Brewer♫ Kvůli nepřítomnosti Evana Brewera na aktuálním turné THE FACELESS s BETWEEN THE BURIED AND ME se proslýchá, že buď už není členem kapely (nicméně nikdo se k této události něvyjádřil), nebo se uchází o místo v nějaké “legendární” kapele. The Faceless momentálně hrají s basou z playbacku a také jde scénou informace, že budoucnost kapely celkově je ohrožena. Alespoň tuto informaci Mike Keene na svém twitteru čerstvě rezolutně vyvracel.

Dream Theater♫ Jak si vedou nové desky některých kapel? DREAM THEATER si nestěžují, za první víkend doma prodali nového alba asi 35.000 ks (předchozí bylo o jeden tisíc úspěšnější), Surgical Steel CARCASS shráblo asi 8.500 Amíků (jinak je v prodejnosti ve Finsku šesté a třeba v Německu desáté). Dvakrát tolik ale prodali THE DEVIL WEARS PRADA, 8:18 si rozebralo 16.000 (ne)křesťanů. Zmínkou ještě noví GWAR Battle Maximus 3.500 ks, SATYRICON Satyricon 1.600 ks a např. debut ASHES OF ARES 900 ks.
 
PARADISE LOST si prošli už kde čím. Za těch 25 let spoludefinovali doom metal, prošli se gotickým ročíkem i elektronikou. Čtvrtstoletí oslavují sbírkou Tragic Illusion 25 (The Rarities).

01. Loneliness Remains *
02. Never Take Me Alive (SPEAR OF DESTINY cover version)
03. Ending Through Changes
04. The Last Fallen Saviour
05. Last Regret (Lost in Prague Orchestra Mix)
06. Faith Divides Us - Death Unites Us (Lost in Prague Orchestra Mix)
07. Cardinal Zero
08. Back On Disaster
09. Sons Of Perdition
10. Godless
11. Missing (EVERYTHING BUT THE GIRL cover version)
12. Silent In Heart
13. Gothic 2013 *
14. Our Saviour 2013 *
* tracks that appear on the limited 10-inch vinyl

Sestava:
Nick Holmes - vocals
Greg Mackintosh - lead guitar
Aaron Aedy - rhythm guitar
Steve Edmondson - bass guitar
Adrian Erlandsson - drums

Vydavatel: Century Media Records

aktuálně

diskuze