Nová deska a singl Hellyeah, Kruspe (Rammstein) společně s Hotei, Keenan má biografii a Tool jamují, Janet Gardner (Vixen) se vdala

Janet Gardner a Justin James♫ Zpěvačka Vixen Janet Gardner se vdala, vyvoleným je Justin James (hrál např. v Tyketto na basu).

♫ Frontman Tool MAYNARD JAMES KEENAN dokončil autobiografickou knihu A Perfect Union Of Contrary Things, kterou 08/11 vydá u Backbeat Books, s psaním mu pomáhala Sarah Jensen. A nová deska TOOL? Zdá se na dobré cestě – chlapci od nástrojů už jsou spolu zavřený ve studiu, kde jamují a ladí strukturu jednotlivých skladeb, tradičně na závěr se dostaví Keenan a udělá texty a vokály. Konec roku je možná i reálný.

♫ Kytarista Rammstein Richard Z. Kruspe si zahostoval ve videu Move It japonského kytaristy Tomoyasu HOTEI, který např. napsal titulní skladbu pro film Kill Bill - Battle Without Honor Or Humanity. Samotná skladba vyšla minulý rok na debutu Strangers.

♫ 03/06 vyjde u Eleven Seven Music nová deska HELLYEAHUnden!able, v The Hideout Recording Studio (Las Vegas) ji produkoval Kevin Churko. Tady první singl/lyric video.

01. !
02. X
03. Scratch A Lie
04. Be Unden!able
05. Human
06. Leap of Faith
07. Blood Plague
08. I Don't Care Anymore
09. Live Or Die
10. Love Falls
11. 10-34
12. STARTARIOT
13. Grave

Sestava:
Chad Gray – vocals (2006–present)
Tom Maxwell – guitar (2006–present)
Vinnie Paul – drums (2006–present)
Kyle Sanders – bass guitar (2014–present)
Christian Brady – guitar (2014–present)

Vydavatel: Eleven Seven Music

aktuálně

diskuze