Nová deska Ulcerate a singl

24. dubna vyjde nová deska ULCERATE. Dle prvního singlu došlo na výrazné zatmosféričtění a zpřehlednění (i zvukové), neřkuli nablacklost. Šestá deska Stare Into Death and Be Still by od totálního se oddání klaustrofobii a disonanci měla Novozelanďany posunout k objevování melodií a harmonií, takže se těšme, co tahle unikátní kapela s death metalem udělá. Už bylo na čase!


Přispěj do diskuze

jj taky dobrý, jednoznačně se jede na atmo, těším se

No, jednoduší - co do techniky a hlavně rytmiky určitě. Na druhou stranu to, jak jsou přes sebe poskládané kytary, mi nepřijde zrovna jako skladatelská jednoduchost. V tom způsobu vrstvení linek občas slyším post-burzumácký věci, hlavně tedy Mglu (koneckonců i úvodní riff je celkem připomíná). S tím, že to má samozřejmě hutnější zvuk a hlubší vokál, protože základ je pořád v death metalu. Celkově ale taky doufám, že tam budou i rychlejší/rytmicky strukturovanější/nářezovější věci, protože skoro hodina hracího času je fakt hodně a nevím, jestli by osm takových svým způsobem monotónních válců, co mají 7-8 minut, fakt nezačalo nudit.

Jednodušší Ulcerate s dobrý zvukem (konečně taky). Asi mi chvíli potrvá, než se s tím smířím :-) Ale doufám, že ostatní věci budou techničtější, páč hodinu v tomhle duchu v kuse asi nedám. Na druhou stranu oceňuju snahu posunout se dál.

Ty vole, sdílejte, než to smažou! Už i tady!!!
:)

kurva, prej jsem Frantovi smazal mezi těmi zmrdanymi spamy koment, tak sorrac ://

24.4. deska roku!
Franta: no má to feel do destroyers( s moderním zvukem) a Destroyers se dají v klidu poslouchat... :)

Boží!
Shut up and take my money! :)

aktuálně

diskuze