Nová deska Khthoniik Cerviiks - Æequiizoiikum

Němečtí black/death metalisté KHTHONIIK CERVIIKS dnes vydali nové album Æequiizoiikum. To vyšlo na CD a vinylu u Iron Bonehead Productions a je celé k poslechu na bandcampu labelu.


Přispěj do diskuze

zobrazit vše

Hele, já ti ani nevím, proč mě ta novinka tolik nebere. Možná je méně chytlavá, možná ji mám (zatím) méně naposlouchanou než předchozí materiál? Ještě tomu musím dát čas. Jinak něco bych napsal, ale až jak to pořádně vstřebám, nechci psát view na něco, co jsem zatím slyšel jen párkrát :)

Právě místy tu razanci spíš ubírá :), ale mám pocit, jak když to tak hraje schválně, než že by to nezvládal, protože někdy zase sází solidně.

Přesně, Voivod + Sadistik Exekution (+Negative Plane) s portaloidním vlivem. Demilich neslyším. Ten bubeník není nějakej technik, ale dává tomu razanci, takovej punkovej švuňk, jestli mi rozumíš. Baví mě.

místy mi teda přijde právě ten "super bubeník" oproti kytarám o trošičku opožděnej/nepřesnej/unavenej, ale většinou maká dobře, tak nevím, možná je to tak schválně nebo co ... jinak je to celkem slušný/zajímavý ... jak kdyby Voivod hráli black/death (+ sem tam i Demilich, Negative Plane, Portal)

tak jsem si to taky dal, slusna vyjetost :)))

no tak tomu nerozumím, vždyť novinka je po všech stránkách lepší (snad jenom na prvním LP byly ty kytary ještě trochu vyjetější), novej bubeník super. Pro mě skvělá deska, budu klohnit rec, pokud byses mizzy chtěl přidat vjučkem, uvítám.

Jo, je to dobrý, ale debut a split s Howls of Ebb mě zatím baví víc.

Jasně, ale furt nevím jestli se mi to líbí.

aktuálně

diskuze