Muenzner a Grossmann opouští Obscura, Voivod s novým basákem, The Boris Karloff Syndrome - projekt od Coroner

The Boris Karloff SyndromeSteffen Kummerer opět obměňuje sestavu OBSCURA – odešli mu jak bubeník Hannes Grossmann, tak i kytarista Christian Muenzner. První jmenovaný se bude jednak více soustředit na svoji vlastní sólovou kariéru a druhak na doléčení neurologického problému s rukou (fokální dystonie), se kterou se potýká od roku 2011. Hannes se od kapely odlučuje zejména kvůli dalšímu hudebnímu směřování Obscura a svoji vlastní vizi bude uplatňovat přes svojí skupinu ALKALOID.
Voivod - no Blacky 
♫ Basákem VOIVOD se stal Dominique Laroche, který předtím hrál např. s bluesmanem Stevem Hillem. Jean-Yves Thériault (a.k.a. Blacky) prý odešel z osobních důvodů a na vlastní žádost.
 
THE BORIS KARLOFF SYNDROME (TBKS) je nový projekt, který spolu kutí ex-Celtic Frost / Coroner kytarista Oliver Amberg – první vlaštovkou bude EP Kopophobia. Hostují Tommy Vetterli, Gianni Pontillo (Pure Inc., Souls Revival), Leif Gregory (Snake Sixx Music) a Luca Leombruni (Souls Revival) a zpívá Natalie Pereira Dos Santos (ex-Envinya) .

aktuálně

diskuze