Metallica Through The Never nevydělává, Zakk Wylde s novou kytarou, nominace do Síně slávy 2014, desky Mayan a Silent Force

Zakk Wylde - Moderne Of DoomSilent Force - Rising From AshesZakk Wylde má novou kytaru Moderne Of Doom, založenou na dosud nikdy nevydané Modernist Series od Gibsonu z 50. let.
 
MAYAN dělají na nové desce s názvem Antagonise, hodlají ji vydat 31/01/2014 u Nuclear Blast Records, produkuje Joost Van Der Broek (Revamp, Stream Of Passion) v Sandlane studio a hostovat budou Floor Jansen (Nightwish, Revamp), Marcela Bovio (Stream Of Passion) a řecký houslista Dimitris Katsoulis.
 
♫ Nominace do Rock And Roll Hall Of Fame 2014 jsou následující: KISS, NIRVANA a DEEP PURPLE, hlasování začíná 16/10, vyhlášení proběhne v dubnu v New Yorku.
 
Metallica Through The Never♫ Není všechno zlato, na co METALLICA sáhne, 3D film Through The Never má asi částečně smůlu, že do kin šel v období Gravitace, každopádně za tři týdny jsou tržby jen něco málo přes 3 milióny $ (film stál 18), režíroval Nimród Antal.
 
♫ Němečtí hevačomilové SILENT FORCE v čele s kytaristou Alexem Beyrodtem (PRIMAL FEAR) dokončují po sedmi letech novou desku Rising From Ashes, 13/12 jí vydají u AFM Records.

aktuálně

diskuze