Man Must Die a Toxic Holocaust s novinkami, Deep Purple vykopávají Perfect Strangers, Leaves´ Eyes slibují metal, Chelsea Wolfe s Russian Circles

Deep Purple♫ V roce 1984 se po jedenácti letech ve své původní sestavě Ritchie Blackmore, Ian Gillan, Roger Glover, Jon Lord a Ian Paice dali opět dohromady DEEP PURPLE a nahráli album Perfect Strangers, k němuž následně odjeli i tour. A pro jednu ze štací v australském Melbourne by tehdy pořízen záznam, kde se kapela blýskla v nadživotní formě. Co s ním? 14/10 u Eagle Vision vychází 141 minutový Perfect Strangers Live DVD. A tady ukázka Perfect Strangers.

♫ Jak by to vypadalo, kdyby CHELSEA WOLFE zpívala s RUSSIAN CIRCLES? Normálně, takhle. Memorial je celkově druhý pokus Russian Circles o neinstrumentální skladbu.

TOXIC HOLOCAUST protrhávají ticho po toxické pěšině novým holokaustem Out of the Fire. Je z desky Chemistry of Consciousness , která vyjde 29/10.

LEAVES' EYES - Symphonies Of The Night♫ Prozatím nejtvrdší deskou LEAVES' EYES má být nová deska Symphonies Of The Night. Liv Kristine Espenaes Krull ji u sebe v Mastersound Studio produkoval manžel a vedlejší hejkal kapely Alexander Krull (Atrocity). Ty věci na obalu okolo Liv, a vlastně všechno na něm, dělal jakýsi Heile.
 
♫ Na závěr to spravíme trochou extrému. Skotům MAN MUST DIE u LifeForce Records vyjde deska Peace Was Never An Option a první nasypaná ukázka On The Verge Of Collapse k tomu!

01. Congregation
02. Hiding In Plain Sight
03. Patriot
04. The Hell I Fear
05. Sectarian
06. Dissolution
07. Absence Makes The Hate Grow Stronger
08. The Price You Pay
09. Antisocial Network
10. Abuser Friendly (feat. Max Cavalera)
11. On The Verge Of Collapse
12. The Day I Died

Sestava:
Joe McGlynn - Vocals
Alan McFarland - Guitar
Dan Firth - Bass
James Burke - Drums

Vydavatel: Lifeforce Records

aktuálně

diskuze