Lyric video Otherwise, desky Chrome Daddy, Paradise Lost a Mordred, Varg Vikernes míří opět za mříže

Mordred 2014Main Man Records vydali desku CHROME DADDY, v jejichž řadách se pohybuje kytarista Skid Row Scotti Hill. Dále účinkují Shawn Mars (vocals, guitar), Keith Roth (bass) a Damian Cordisco (drums).
 
Varg VikernesVarg Vikernes (a.k.a. Count Grishnackh, 41) neunikl francouzské justici – včera (úterý 08/07) jej tamní spravedlnost shledala viným z podněcovaní k rasové nenávisti a oslavování válečných zločinů a udělila mu pokutu 8.000 € a poslala na šest měsíců za katr. Vše za incident, který se odehrál vloni v červenci, kdy jej poctila návštěvou francouzská policie kvůli jeho komentářům na Internetu a navíc mu zabavila nelegálně držené zbraně.
 
♫ Na novém materiálu dělají PARADISE LOST, mají prý zhruba něco okolo 75% a rovněž se pilně připravují se i na vystoupení s orchestrem 20/09 v bulharském Plovdivu.
 
♫ Obnovení funk-metalisté MORDRED to myslí s novou deskou vážně – 11/08 vydají první novou skladbu The Baroness v sestavě: Scott Holderby – vocals, James Sanguinetti – guitar, Danny White – guitar, Arthur Liboon – bass, Aaron "Pause" Vaughn - keyboards, vocals, turntables a Jeff Gomes – drums.
 
♫ OTHERWISE - Darker Side Of The Moon (lyric video) (Peace At All Costs, podzim, Century Media).

aktuálně

diskuze