Legenda, která posunula hranice hudební intenzity, ukončí kariéru posledním koncertem na Obscene Extreme 2014 + megasalva dalších kapel

Brutal TruthJen málo kapel symbolizuje Obscene Extreme tak jako americká grindová legenda BRUTAL TRUTH – přestáli rozpady a změny v sestavě, ale nikdy neustoupili ze své mise ukazovat grindcoru neustále nové cesty.

Nikdy se neuspokojili a každé nadupané album BRUTAL TRUTH posouvalo jejich zvuk a měnilo za pochodu zaběhnutá pravidla hry pro celý žánr. Nyní se basistovi, zakládajícímu členu a mistru extrémního metalu, DANy LILKERovi přiblížily 50. narozeniny, ukončuje svou hudební kariéru a jeho dítě – BRUTAL TRUTH – už nebude existovat.

Když se kapela v roce 2006 vrátila, byl to Obscene Extreme, který je následující rok přivítal zpět jako skutečné zosobnění festivalu. Nyní, po sedmi letech, se s nimi rozloučíme jejich posledním vystoupením.

Obsceme Extreme 2014OBSCENE EXTREME 2014 tak bude něco nezapomenutelného!!!

Kompletní PR.
 
Další potvrzené kapely: UTANFÖRSKAPET (Švédsko, crust´n´roll), NAZARENO EL VIOLENTO (Mexiko, grindující hardcore), WARCOLLAPSE (Švédsko, crust), TURBOKRIEG (USA, grindcore), THE KILL (Austrálie, grind), FINAL EXIT (Japonsko, noise/grind), WE ARE THE DAMNED (Portugalsko, dirty crust'n'roll), BESTA (Portugalsko, grindcore), CATTLE DECAPITATION (USA, death/grind), RECTAL SMEGMA, (Holandsko, gore grind), IDIOT IKON (Švédsko, d-beat/crust), RADIOLOKÁTOR (CZ, thrash metal), TWISTED TRUTH (CZ, grindcore), DEAD IN THE DIRT (USA, grind/hardcore), BLOODSOAKED (USA, oldschool death metalu), ACxDC (USA, grind/power violence), PROPHECY (USA, brutal death metal), KATALEPSY (Rusko, slamming brutal death metal), KALIYUGA (grind/crust/d-beat), WARFECT (Švédsko, thrash metal)


Přispěj do diskuze

to jsem rád že jsem je stihl i v klubu..na oef se těšim

aktuálně

diskuze