Legenda, která posunula hranice hudební intenzity, ukončí kariéru posledním koncertem na Obscene Extreme 2014 + megasalva dalších kapel

Brutal TruthJen málo kapel symbolizuje Obscene Extreme tak jako americká grindová legenda BRUTAL TRUTH – přestáli rozpady a změny v sestavě, ale nikdy neustoupili ze své mise ukazovat grindcoru neustále nové cesty.

Nikdy se neuspokojili a každé nadupané album BRUTAL TRUTH posouvalo jejich zvuk a měnilo za pochodu zaběhnutá pravidla hry pro celý žánr. Nyní se basistovi, zakládajícímu členu a mistru extrémního metalu, DANy LILKERovi přiblížily 50. narozeniny, ukončuje svou hudební kariéru a jeho dítě – BRUTAL TRUTH – už nebude existovat.

Když se kapela v roce 2006 vrátila, byl to Obscene Extreme, který je následující rok přivítal zpět jako skutečné zosobnění festivalu. Nyní, po sedmi letech, se s nimi rozloučíme jejich posledním vystoupením.

Obsceme Extreme 2014OBSCENE EXTREME 2014 tak bude něco nezapomenutelného!!!

Kompletní PR.
 
Další potvrzené kapely: UTANFÖRSKAPET (Švédsko, crust´n´roll), NAZARENO EL VIOLENTO (Mexiko, grindující hardcore), WARCOLLAPSE (Švédsko, crust), TURBOKRIEG (USA, grindcore), THE KILL (Austrálie, grind), FINAL EXIT (Japonsko, noise/grind), WE ARE THE DAMNED (Portugalsko, dirty crust'n'roll), BESTA (Portugalsko, grindcore), CATTLE DECAPITATION (USA, death/grind), RECTAL SMEGMA, (Holandsko, gore grind), IDIOT IKON (Švédsko, d-beat/crust), RADIOLOKÁTOR (CZ, thrash metal), TWISTED TRUTH (CZ, grindcore), DEAD IN THE DIRT (USA, grind/hardcore), BLOODSOAKED (USA, oldschool death metalu), ACxDC (USA, grind/power violence), PROPHECY (USA, brutal death metal), KATALEPSY (Rusko, slamming brutal death metal), KALIYUGA (grind/crust/d-beat), WARFECT (Švédsko, thrash metal)

01. Malice
02. Simple Math
03. End Time
04. Fuck Cancer
05. Celebratory Gunfire
06. Small Talk
07. .58 Caliber
08. Swift And Violent (Swift Version)
09. Crawling Man Blues
10. Lottery
11. Warm Embrace Of Poverty
12. Old World Order
13. Butcher
14. Killing Planet Earth
15. Gut-Check
16. All Work And No Play
17. Addicted
18. Sweet Dreams
19. Echo Friendly Discharge
20. Twenty Bag
21. Trash
22. Drink Up
23. Control Room

Sestava:
Kevin Sharp: vocals
Dan Lilker: bass
Richard Hoak: drums
Erik Burke: guitar

Vydavatel: Relapse Records

aktuálně

diskuze