Koncerty - Ozzy a Judas Priest, 25 let Deliverance CoC, Sanctuary s Refuge Denied, Troy Sanders u Thin Lizzy

TROY SANDERS si udělá vedle Mastodon velmi příjemnou bokovku na 4 evropských letních festivalech, kdy bude v sestavě THIN LIZZY. Ti budou hrát celou desku Black Rose, které je letos 40 let, kapele samotné pak 50. V současné sestavě/tributu THIN LIZZY jsou klávesáci Scott Gorham a Darren Wharton, zpěvák Ricky Warwick, kytarista Damon Johnson a bubeník Judas Priest Scott Travis. 28/07/19 - Steelhouse Festival - Ebbw Vale, S. Wales, UK (exclusive "Black Rose" album set), 04/08/19 - Rewind North Festival - Macclesfield, Cheshire, UK, 08/08/19 - Leyendas Del Rock Festival - Alicante, Spain a 10/08/19 - Alcatraz Festival - Kortrijk, Belgium.
 
♫ CORROSION OF CONFORMITY slaví 25 let od vydání desky Deliverance a budou ji oslalovat i speciálním turné po Evropě. Zdá se ale, že Deliverance Revival Tour MMXIX naši republiku mine.
 
SANCTUARY pojedou v červenci turné, na kterém odehrají celou desku Refuge Denied. Jako předkapelu s sebou berou Ghost Ship Octavius, kde za bicími sedí Van Williams (ex-Nevermore). Bohužel ale jen po Americe.

♫ A jestli se zdravotně udrží, tak v roce 2020 k nám přijede OZZY OSBOURNE a přiveze i JUDAS PRIEST. Jedná se o přeložené turné z letoška - No More Tours 2. V Praze na přestupný rok - 29/02/2020!

aktuálně

diskuze