Insania odehraje tento pátek svůj 666. + 1.koncert

Insania

Insania tourSkupina INSANIA, čerstvý držitel dvou cen Anděl, odstartovala koncem ledna turné k novému albu Zapal dům poraž strom… Úspěšná koncertní série s názvem „Božská komedie Tour“ bude již tento pátek 11.4. vrcholit na domácí brněnské půdě, kde kapela v klubu Favál odehraje svoje 666 + 1. koncert. Jako hosté vystoupí legendární Jolly Joker a grungeová formace Real Eyes.

INSANIA získala minulý měsíc za album Zapal dům poraž strom… ocenění Anděl hned ve dvou kategoriích: Hard & heavy a Punk & hard core.  V minulosti skupina obdržela tutéž cenu ještě za nahrávku „Rock’n’Freud“, která vyšla v roce 2007.

Mezi příznivce kapely byl také nedávno vypuštěn po klipové „Božské komedii“ další singl „Sfoukni za mě svíci“. Skladba neskrývá svůj hitový potenciál, nechybí jí však jedovatá příchuť, která k Insanii neodmyslitelně patří. „Je to nejpatetičtější věc na albu“, řekl Poly.„Písnička, která je možná na první poslech neškodná, ale pod povrchem má hodně jedu a pochybností až sebedestruktivního rázu. Není moudrý připouštět si ji příliš k tělu.“, dodal. V rámci jubilejního koncertu se mohou fanoušci těšit i na uvedení vinylového obtisku posledního alba. 

Vstupenky jsou v předprodeji k dispozici za 130 Kč, koncert začíná ve 20:00.

Božská komedie Tour 2014

(zbývající koncerty):

11.4. Brno – Favál
12.4. Kroměříž – Stará masna
8.5. Ostrava – U Peciválů

01. Základy zla
02. Ať shoří v pekle všechny kapely světa!
03. Píšu ti švabachem
04. Ďábel pode mnou
05. Nejsvětější trojice
06. Sfoukni za mě svíci
07. Až se to tu otočí
08. Démoni jsou mezi námi
09. Božská komedie
10. Bioprodukt podsvětí
11. Polevil jsem v modlitbách
12. Neprojdou!

Bonus na vinylu:
13. Nejsvětější trojice - E2B4B2 remix by Tudy

Sestava:
Poly - kytara, tenor
Klíma - basová kytara
Black Drum - bicí
Tudy - klávesy

Vydavatel: Redblack, Magick Disk Musick

aktuálně

diskuze