Informace o nových albech Nargaroth a Acherontas, Ajattara má nový klip a vydá album

Německá blackmetalová kultovka NARGAROTH zveřejnila informace o novém albu. To se bude jmenovat Era of Threnody a venku bude 16. května 2017. Album vyjde na vlastní náklady, o cover a celkový design se zasloužil Bernth // Art & Design. Níže si můžete pustit teaser k nové desce.

AcherontasŘečtí mystikové ACHERONTAS již dříve odhalili první informace o chystané řadovce Amarta (Formulas Of Reptilian Unification II). Teď je čas na cover a tracklist. Album má být 45 minut dlouhá projížďka meditativním black metalem, který se zároveň dívá po 90. letech a po kořenech kapely. "Withstanding a duration of 45 minutes and a unique meditative yet dynamic atmosphere, the new revelation is set to uphold the standards of the past and open wide the artistic horizons to the future. A strong return to the roots of Acherontas and the legendary sound waves of the 90's era, blend with an innovative orchestration that signifies the magical Work of 'Amarta'." Jak moc kapela tyto informace dodrží, uslyšíme brzy - minimálně v náznacích v chystaném traileru, který má být venku na konci tohoto měsíce. Album bude k dostání jako CD, LP a kazeta. K dostání dále budou trička a mikiny se zipem. 

Tracklist: 
01. Tablets Of Mercury
02. Schism Of Worlds
03. I-AM Ness-The tradition of EYE
04. Sopdet Denudata
05. Yesod Inversum
06. Rosa Andromeda
07. Savikalpa Samadhi 
08. Amarta
 
AjattaraFinská blacková kapela AJATTARA se v roce 2012 rozpadla, nyní se však navrací v plné síle. Níže je nový videoklip ke skladbě Ave Satana a také tracklist a cover nové chystané fošny. Album Lupaus vyjde 12. května pod Svart Records.

Tracks:
01. Saatanan Sinetti
02. Ristinkirot
03. Suru
04. S.I.N.Ä.
05. Amen
06. Ave Satana
07. Uhrilahja
08. Lupaus
09. Machete

aktuálně

diskuze