Hentai Corporation mají nový singl

Hentai Corporation

Hentai Corporation AkropoleHENTAI CORPORATION, thrash-rock'n'rollová partička z Prahy, vypustila do světa nový singl, který nese název Neurol Machine. V textu této energické skladby zpěvák Radek Škarohlíd odhaluje své zkušenosti s antidepresivy a song tak kapela věnovala všem, kteří musí tyto léky užívat. Singl je k poslechu na jejich Bandzone profilu .

Kapela HENTAI CORPORATION je ojedinělým úkazem, jenž si získává fanoušky svou originální muzikou, "vybraným" chováním a pódiovou prezentací připomínající něco mezi tancem Svatého Víta a pářením ještěrek. Svou pověst budou moci potvrdit 10. 10., kdy je čeká koncert v pražském Paláci Akropolis. Jako posilu si přizvali bláznivý drážďanský ansámbl Marracash Orchestra .

Další spřízněnou kapelou Hentai Corporation je pražská crossover-metalová sebranka Atari Terror . Na podzim tyto dvě kapely společně vyrazí na sérii koncertů po celé republice. Všechny plánované zastávky jsou k nalezení na jejich Bandzone profilu.
Se serverem Bandzone.cz pak Hentai domluvili pro své fanoušky soutěž, v níž je jako hlavní cena chlup z koulí. No, vážně. Více informací o soutěži je k nalezení zde .

Hentai Corporation + Atari TerrorPodzimní tour Atari Terror a Hentai Corporation:
15.9. Liberec
6.10. Ronov nad Doubravou
16.11. Plzeň
17.11. Kladruby u Stříbra
23.11. Děčín
24.11. Ústí nad Labem
7.12. Strakonice
8.12. Český Krumlov
15.12. Ostrava
20.12. Praha - Palác Akropolis
Odkazy:

http://bandzone.cz/hentaicorp
http://bandzone.cz/atariterror
http://bandzone.cz/marracashorchestra
http://bandzone.cz/soutez/vyhraj-chlup-z-kouli-s-venovanim-od-hentai-corporation
http://www.facebook.com/events/418710511500109

aktuálně

diskuze