Hard Fest 2014 rozšířen na Nový rok o Španěly The Seed

The SeedAni Nový Rok nezůstal bez novinek na domácí festivalové scéně. Jednou z nich je další rozšíření soupisky Hard Festu 2014.Jak avizoval pořadatel východočeských metalových událostí AGRESSIVE Production, je jeho cílem zařazení festivalu Hard Fest mezi akce s nadstandardním pojetím produkce. Na základě tohoto pravidla pořadatel pozval do Pohoří kapelu, v jejíž tvorbě se odráží žhavé španělské podnebí, Madridskou thrash/death metalovou smečku THE SEED
THE SEED jsou poměrně mladou partou, která se pohybuje na scéně od roku 2010 a kromě Španělska vyjíždí se svojí show po celé Evropě. Za svojí nedlouhou kariéru odehráli desítky koncertů v Belgii, Německu, Holandsku... V rámci České Republiky se však představí na Hard Festu poprvé!
Na svém kontě mají kromě demonahrávky Demonstrations a účasti na kompilaci Kill City také dvě oficiální alba, z nichž to nejčerstvější Pulll The Trigger... And Bite This Bullet z roku 2013 přijedou představit na podium Hard Festu 30.srpna 2014.Více informací na www.hardfest.cz.

aktuálně

diskuze