Dvanáctka kapel pro XII. ročník Basinfirefestu!

Walls Of Jericho

Slibovaná zahraniční i tuzemská jména jsou zde! Vedle již potvrzených Trivium (Usa), Annihilator (Can), At Vance (Ger), Crazy Lixx (Swe), Death (Usa), Hatebreed (Usa), Mekong Delta (Ger), Metal Church (Usa) ad. začneme americkou metalcorovou kapelou WALLS OF JERICHO. Naposledy se v České republice ukázali v roce 2009. Skupina v čele s energickou Candace Kucsulain by měla v průběhu letošního roku vydat nový materiál, pro letní tour je připravena i speciální show.

Dalším jménem je slovenská TUBLATANKA. Kapela v minulém roce oslavila již 30 let své existence a vybudovala si slušnou fanouškovskou základnu.

Do třetice představujeme punkrockovou legendu PLEXIS. Tahle banda oslaví třicetiny právě letos!

Jemnějším článkem letošní sestavy jsou INFLAGRANTI s kapelou. Dalším přírůstkem je heavy metalová skupina TITANIC. Ze Slovenska dorazí kapela THE PARANOID. Speciálním přídavkem bude společná show SNAIL + DESTROYING THEMSELVES. Zážitkem pro opravdové fajnšmekry je bubenická show českobudějovické formace WILD STICKS. Ska-punkovou scénu dolní skupina JET8. Další partou jsou českobudějovičtí SISTRUM. Posledním dnešním jménem je hard rocková formace BLACK WIDOW z Frýdku-Místku.

Již tradiční večírek pro nedočkavé proběhne letos ve zbrusu novém hávu pod názvem FRESH BLOOD. Akce vypukne 26. 6. 2014 od 20:00, vstup je samozřejmě ZDARMA!

Další informace sledujte na www.basinfirefest.cz a www.facebook.com/BasinfirefestOfficial

Team BFF

Kompletní PR

aktuálně

diskuze