Brutal Assault představuje další trojici kapel

UnleashedPravidelnou nadílku nově potvrzených kapel dnes startujeme se švédskými deathmetalovými nestory UNLEASHED. Kapela s více než dvacetiletou historií patří mezi průkopníky death metalu ve Švédsku a neméně významnou pozici má také na evropské scéně. O jejich produktivitě svědčí jedenáct vydaných alb, to poslední z roku 2012 nese název Odalheim. V srpnu 2014 absolvují své historicky premiérové vystoupení na festivalu Brutal Assault!

Druhou novinkou na soupisce se stávají pionýři finského black metalu IMPALED NAZARENE. V pravdě kultovní formace finské metalové scény vždy patřila mezi nejkontroverznější blackové skupiny a z této škatulky nevystoupila ani po 23 letech svého fungování.

A v neposlední řadě kapela, jejíž jméno netřeba pravidelným návštěvníkům BA festivalu blíže představovat. Groovemetalová francouzská formace DAGOBA byla v minulosti několikrát nucena své vystoupení na festivalu zrušit a proto se těšíme, že nám toto léto naživo představí své zbrusu nové album Post Mortem Nihil Est.
 
Další informace se týká rozšíření předprodejních míst a zazásobení vstupenkami. V Brně můžete vstupenky nově koupit také v prodejně Indies. BA a Josefov patří neodmyslitelně k sobě, takže zřízení předprodejního místa v místě konání festivalu bylo téměř naší povinností. Už od příštího týdne budete mít možnost zakoupit vstupenky také v prodejně Growshop v Jaroměři, aktuálně v ceně 1.550,- Kč. Od příštího týdne budou k dostání vstupenky i v síti kamenných prodejen na Slovensku v aktuální ceně 64 EUR.

01. Fimbulwinter
02. Odalheim
03. White Christ
04. The Hour Of Defeat
05. Gathering The Battalions
06. Vinland
07. Rise Of The Maya Warriors
08. By Celtic And British Shores
09. The Soil Of Our Fathers
10. Germania
11. The Great Battle Of Odalheim

Sestava:
Johnny Hedlund – vocals, bass
Fredrik Folkare – lead guitar
Tomas Måsgard – rhythm guitar
Anders Schultz – drums

Vydavatel: Nuclear Blast Records

aktuálně

diskuze