Brutal Assault potvrzuje 12 nových kapel

OpethDalší várka potvrzených kapel na BA 2017 je tady! Tentokrát začneme u legendárních Švédů OPETH, kteří už více než dvacet let originálně balancují mezi tvrdými riffy a progresivní prvky. Britští SIKTH zas předvedou, proč je djentová scéna považuje za velkou inspiraci. Dvakrát jim festival nevyšel, tentokrát to klapne. Ani další kapely ale nepotřebují dlouze představovat, ať už budeme mluvit o amerických groovy thrash veteránech PRONG nebo o řeckých blackmetalových matadorech ROTTING CHRIST.

Speciální set k 20 letům existence slibují tech/deathmetalisté DECAPITATED z Polska. Přímočařejší přístup k žánru předvedou pro změnu Němci DESERTED FEAR. Z blackmetalových kapel jsou potvrzení Norští TSJUDER, známí svým nesmlouvavě agresivním přístupem k černému řemeslu. Devastující sludge/doom buldozer zajistí COUGH z USA.

Festival potvrdil hned tři jména pro fandy coru: THE AMITY AFFLICTION, CHELSEA GRIN a WHILE SHE SLEEPS. Zatímco Australané THE AMITY AFFLICTION předvedou živelný metalcore s post-metalovými elementy, CHELSEA GRIN vyškolí diváky svým brutálním deathcorem. Energický metalcore slibují Britští WHILE SHE SLEEPS.

Aktuální update uzavírají KMFDM, legendární industrial z Německa, a WREKMEISTER HARMONIES, experimentální hudební kolektiv spojují do jednoho osobitého celku drone, post-rock a metalové riffy.

Další informace hledejte na webu na: http://brutalassault.cz/cs/

1. Persephone
2. Sorceress
3. The Wilde Flowers
4. Will O The Wisp
5. Chrysalis
6. Sorceress 2
7. The Seventh Sojourn
8. Strange Brew
9. A Fleeting Glance
10. Era
11. Persephone (Slight Return)

Sestava:
Mikael Åkerfeldt - Guitars, Vocals
Martín Méndez - Bass
Martin Axenrot - Drums
Fredrik Åkesson - Guitars
Joakim Svalberg - Keyboards

Vydavatel: Nuclear Blast Records, Moderbolaget Records

aktuálně

diskuze