Brutal Assault oznamuje norské Manes, dále Iwrestledabearonce a Grandexit

ManesPrvní koncert mimo svou rodnou zemi. Poprvé na pódiu po osmi letech. Norská avantgardní blackmetalová formace MANES se rozhodla překonat všechny dosavadní milníky a potvrdila účast na festivalu Brutal Assault 2014! Kapela, která za více než dvacet let svého fungování nehrála živý koncert mimo Norsko, se představí se speciálním programem, který zahájí pátečním akustickým vystoupením a zakončí v sobotu klasickým setem na jednom z hlavních pódií. MANES budou mj. propagovat své zbrusu nové album Be All End All.

Druhou dnešní novinkou je americká neřízená střela s názvem IWRESTLEDABEARONCE. Fanouškům těch nejšílenějších hudebních fúzí netřeba představovat, ty ostatní by se měli připravit na neskutečné množství brutálních breakdownů, silných melodií, elektra a překvapivých aranží. Již s novou vokalistkou Courtney LaPlante vloni vydali skvělou nahrávku Late For Nothing.

Jako třetí dnes potvrzujeme ještě poměrně mladou švédskou formaci GRAND EXIT, která je reprezentantem death/thrash metalového žánru. O tom, že jejich koncert na BA bude stát za pozornost, vás přesvědčí poslech její aktuální desky The Dead Justifies The Means.

aktuálně

diskuze