Brutal Assault 2014 hlásí návrat naší legendy, pak Bring Me The Horizon a In Mourning

KrabathorMinule Vás BA-team nechal hádat název jedné československé legendy, které právě dnes zveřejnil. Ještě před vyřčením jejího jména tedy doplňme poslední indicie: Příští rok to bude 30 let od jejího založení a 17 let, kdy naposledy hráli na BA. Bude se jednat o její reunion po dlouhých 11 letech a bude to jediné vystoupení v tomto roce. Do kotle pevnosti Josefov vstoupí v sestavě z alba Lies, tedy Christopher, Bruno a Pegas. Vše jasné?
Dámy a pánové, Brutal Assault oznamuje koncertní comeback legendární deathmetalové formace KRABATHOR!

Fanoušci druhé, dnes potvrzené, kapely zřejmě poslední vystoupení KRABATHOR na BA nepamatují, protože ještě nebyli na světě. Účast na BA 2014 totiž potvrdila mocně vzývaná ikona moderní metalové scény BRING ME THE HORIZON! Britská formace nedávno absolvovala veleúspěšné turné na podporu aktuální desky Sempiternal, během něhož utvrdila svou pozici jednoho z leaderů hudebního žánru metalcore.

Dnešní třetí novinkou se stává švédská formace IN MOURNING. Kapela, která umně kombinuje tradiční švédský melodický death s progresivními prvky, má na kontě tři alba, to poslední nese název The Weight Of Oceans.

aktuálně

diskuze