August Burns Red popáté, zpěvák Emmure málem zemřel, Randy Blythe zpívá s Corrosion of Conformity, ReVamp podruhé

August Burns Red♫ Solid State Records se tetelí, páč pensylvánští AUGUST BURNS RED se na scénu po dvou letech vracejí se studiovou (pátou) nahrávkou. Rescue & Restore vyjde 25. června a kapela se na jeho podporu v létě chystá na koncertní podia pod záštitou Vans Warped Tour.

Randy Blythe s Corrosion of Conformity♫ Randy Blythe je jedním ze zpěváků, který byl osloven pro projekt členů CORROSION OF CONFORMITY TEENAGE TIME KILLER. Nahrávalo se ve studiu Dave Grohla, který zas přispěl nějakými kytarami.

♫ Stačilo málo a EMMURE byli bez zpěváka. Při úterním show v Moskvě Frankem Palmerim probil proud, celých 200V (viz video). Kapela to bezprostředně po incidentu zabalila a už nepokračovala.

♫ Floor Jansen (Nightwish, ex-After Forever) i druhé album své kapely/projektu REVAMP upsala Nuclear Blast. Nahrávalo se doma v Holandsku v SandLane Studio a s vokálními party vypomáhali Marcela Bovio (Stream Of Passion) a Daniël de Jongh (Textures). Deska vyjde v několika termínech: 9.9. Anglie, 6.9. Evropa, 12.9. Japonsko a 17.9. USA. Níže živák jedné z novinek.

01. Provision
02. Treatment
03. Spirit Breaker
04. Count It All As Lost
05. Sincerity
06. Creative Captivity
07. Fault Line
08. Beauty In Tragedy
09. Animals
10. Echoes
11. The First Step

Sestava:
JB Brubaker − lead guitar
Brent Rambler − rhythm guitar
Matt Greiner − drums, piano
Jake Luhrs − lead vocals
Dustin Davidson − bass guitar, backing vocals

Vydavatel: Solid State Records

aktuálně

diskuze