Poslední video

Psycroptic - Beyond the Black (video)

Zobrazit celý článek

Odkazy: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia

Můžete se těšit

Archiv alb

Novinky

Švýcaři Elizabeth v březnu
Bývalý vokalista Nostromo Javier momentálně nakládá u švýcarských ELIZABETH (hardcore/crust á la Rise And Fall, Converge, The Hope Conspiracy), debutní EP When Vultures Land vyjde na jaře na vinylu u Throatruiner Records / I For Us, první ochutnávku si můžete už sosnout.

napsat komentář

Shining – Fisheye

2 (bizzaro, 11.01.2012)     v historii článků: 1

Enemy Remains ex-Fates Warning debutují, další Metallica bude údernější, Dysrhythmia jde na jaře točit

Bývalý bubeník Fates Warning Steve Zimmerman (hrál na prvních třech studiovkách Night on Brocken (1984), The Spectre Within (1985) a Awaken the Guardian (1986)).vydal debut projektu ENEMY REMAINS Two Faces Two Minds.
METALLICA píše od podzimu novou desku a jak pravil Lars: „máme zhruba sedm až osm skladeb... jsou krétké, úderné, přímočařejší, více jako starší, údernější, věci“.
Progresivně instrumentální trojka DYSRHYTHMIA zakotvila u Profound Lore Records, Colin Marston ansámbl nažene do...

napsat komentář     v historii článků: 11

Hollenthon živě z chystaného DVD
HOLLENTHON vydají na DVD koncert z vídeňského klubu Szene, kde zahráli 04/12/2010.

napsat komentář     v historii článků: 1

Nové desky Obscenity, Kiss a stále pracují i Strommoussheld

OBSCENITY (Ger, death metal) mají smlouvu s Apostasy Records, osmá deska Atrophied In Anguish se bude točit v Soundlodge Studio (Rhauderfehn).
Otvírejte šampaňské, také KISS dokončili další desku.
Avantgardní Poláci STROMMOUSSHELD stále pracují na druhé desce No Direction Home, zatím jsou kompletně nahrané podklady, Maels Strommö začal nahrávat kytary (a desku rovněž produkuje).

napsat komentář     v historii článků: 5

Posledním dílkem do puzzlíků Pain Of Salvation je Islanďan
Z necelých sta uchazečů o uvolněný kytarový post padla volba na mladého Ragnara Zolberga. Svatí havrané! Co se to kurva právě stalo?Můj vděk a vzrušení z nadcházejícího turné nelze slovy popsat, je neuvěřitelná pocta sdílet podium s jednou z mých oblíbených kapel. Skladby jsem si prehrával celé Vánoce, které trávím v Londýně, jediný nástroj, který jsem měl k dizpozici, však byla kytara mého synovce...jsou mu 2 roky.Řekněme, že je trochu menší, ale jakž takž drží lazení, takže vcelku pohoda.Ne...

12 (Morbo, 10.01.2012)     v historii článků: 2

Archiv novinek

prosinec     listopad     říjen     září     srpen     červenec     červen     květen     duben     březen     únor     leden
2020     2019     2018     2017     2016     2015     2014     2013     2012     2011     2010     2009     2008     2007     2006     2005

aktuálně

diskuze