Poslední video

Ingested - Dead Seraphic Forms (video)

Zobrazit celý článek

Novinky

Bubeník Biohazard otcem, míří k nám Lamb Of God, opět nový hlas Lynch Mob a změna sestavy Graveworm

BIOHAZARD se na právě probíhajícím turné nenudí, bubeník Danny Schuler odcestoval zpět do vlasti, jelikož chce být přítomen narození svého potomka, náhradou je další Danny, ale Lamagna ze Sworn Enemy.
LAMB OF GOD vyrazili ve státech na turné, na které naváže červnová Evropa, k nám se fešáci z Richmondu přiženou 28/06 do pražského Rock Café.
LYNCH MOB si pro nadcházející turné po státech vytáhli z Vains Of Jenna zpěváka Jesse Forteho.
Italové GRAVEWORM přeházeli sestavu – po deseti letech...

napsat komentář     v historii článků: 18

Terror - The New Blood

napsat komentář     v historii článků: 3

Goatwhore - When Steel And Bone Meet

napsat komentář     v historii článků: 2

Jidášský hoteliér Kenneth Downing, fitnessový nadšenec Phil Collen a filmový návrat Kiss

Bývalý kytarista Judas Priest Kenneth "K.K." Downing má v plánu postavit na svých pozemcích u Bridgnorth (hrabství Shropshire) luxusní hotel s kompletními službami od krytého bazénu, přes wellness až po luxusní restauraci. Kapacita by měla být 63 pokojů (2-3 lůžka maximálně).
Kytarista Def Leppard (a vlastního projektu Manraze) Phil Collen má kromě hudebních aktivit i zálibu ve zdravém životním stylu a na L.A. Fitness Expo představil své fitness DVD.
Komerční propadák KISS(Music...

napsat komentář     v historii článků: 16

Samozřejmě nejde o pokračovatele Despise v plným slova smyslu, personálně se jedná se o novej projekt Dejvyho a posledního basáka Despise RIPa +  dalších přátel, hudebně se SECTESY vydali též jiným, melodičtějším a oldschooleovějším směrem, ostatně posuďte sami - na bandzone profilu kapely sežene odkazy ke stažení plus videa z příprav.Náběr basy + zpěvu - nesmícháno - nezmasterováno:

napsat komentář

Brutal Assault 2012 odtajňuje jednoho z headlinerů!
Pochybujete ještě, že 17. ročník festivalu Brutal Assault bude, alespoň co se potvrzených kapel týče, jedním z nejsilnějších v historii?Pokud ano, tak zde je další argument: Brutal Assault potvrzuje účast kultovní švédské formace AT THE GATES! Kapely, která na počátku devadesátých let pokládala základy gothenburgského melodického death metalu. Kapely, která svou nejklasičtější deskou Slaughter of the Soul předběhla tehdejší dobu. Kapely, která se stala nehynoucí inspirací pro řadu dnes velmi...

10 (Sud, 24.01.2012)     v historii článků: 18

Nová deska OSI už za dva měsíce
Fire Make Thunder vyjde 27/03 u Metal Blade Records, osvědčená formule Jim Matheos - Kevin Moore - Gavin Harrison zůstává nezměněná!

napsat komentář

Archiv novinek

prosinec     listopad     říjen     září     srpen     červenec     červen     květen     duben     březen     únor     leden
2020     2019     2018     2017     2016     2015     2014     2013     2012     2011     2010     2009     2008     2007     2006     2005

aktuálně

diskuze