Profil kapely

editovat profil

madebythefire


Žánr:

instrumental, indie, progressive, math rock

Založeno:

1996, Plzeň

Současný label:

neuvedeno

Sestava:

Alanis - kytara
Komasix - bicí, (nářek)
Deniro - basa
Mischuz - kytara

Odkazy:


Marast databáze Homepage Bandzone
madebythefire

Diskografie

Budet
75
82

Budet


Biografie

Všechno to začalo v červnu roku 1996. Měli jsme tehdy takovou touhu něco prožít společně s Pánem. Bylo nás jen několik kamarádů, ale každý z nás se rád podělil s druhými o radost ze života. Sjeli jsme se tedy jednou v pátek k Malým (rodiče Martiny Malé). Společně jsme se na tomto setkání modlili, zpívali a povídali. A Pán tomuto setkání skutečně požehnal, protože po prázdninách měl každý z nás touhu setkat se znovu.
Zhruba jednou za měsíc se vždycky v pátek kolem šesté hodiny večerní sejdeme před kapličkou. Tam začínáme mší svatou za doprovodu kytar, basy, flétniček a dalších nástrojů za účasti některého z kněží z okolí. Stává se ale také, že přijede někdo jiný, třeba nějaký host - již jsme měli možnost se na setkání setkat např. s biskupy.
Po mši se všichni přesuneme k Novákům (rodiče malého Nováka), kde nás čeká bujará hostina, samozřejmě započatá modlitbou. Následuje povídání na různá témata ve skupinkách i v náhodně vybraných párech (většinou pomocí pexesa) a nebo jiné činnosti. Obvykle můžeme využít přítomného kněze k přijmutí svátosti smíření. Samozřejmě je dost času také na osobní rozhovory. Pokud je pěkné počasí, občas chodíme ven na růženec. Toto naše setkání vždy končí společnou modlitbou.

http://madebythefire.bandcamp.com/

Podobné kapely

aktuálně

diskuze