Boonker


Boonker

Adresa: Rudnaya 21
010 01 Žilina
Slovakia

Můžete se těšit...akceSmerr Pub vznikol na jeseň 2007 ako odozva mnohých Žilinčanov, ktorým chýbal v Žiline podnik - club, v ktorom sa pravidelne organizujú živé koncerty, hudobné podujatia a iné akcie. Hneď po otvorení tohoto podniku sa Smerr Pub dostal medzi najnavštevovanejšie podniky v Žiline. Ani nie po mesiaci od otvorenia sa konal prvý tzv. unplugged koncert a ten zožal veľký úspech. Neskôr už nasledovalo mnoho koncertov, ktoré mali taktiež úspech. Náš klub a teda aj mesto Žilina sa znovu stalo zástavkou počas turné mnohých slovenských, českých ale aj zahraničných skupín a interpretov (USA, Nórsko, Fínsko, Poľsko, Maďarsko, Anglicko, Rakúsko, Taliansko, Nemecko atď.). Smerr Pub sa stal pojmom v meste a vytvoril si stálu klientelu. Môžeme sa pochváliť, že k dnešnému dňu v našom klube vystupovalo viac ako 200 hudobných skupín a interpretov, ktoré si do svojho plánovaného turné vždy objednávajú aj náš klub.

Smerr pub pozýva do svojich priestorov všetkých ľudí, ktorí majú radi dobré pivo, kvalitné akcie a živé koncerty známych ale aj menej známych interpretov. Dávame priestor aj kapelám, ktoré nie su moc známe, ale chcú sa presadiť na slovenskom hudobnom trhu, podávame im týmto pomocnú ruku a držíme im palce.

Smerr Pub sa nachádza v centre mesta medzi Auparkom a Mariánskym námestím. Kapacita klubu je 6OO ľudí vo vnútri a letná terasa má kapacitu 400 ľudí. Interiér podniku je drevenom írskom štýle. V priestoroch sa nachádza veľká časť s veľkým barom. V sále sa nachádza pódium 6x4m (ring). Na letnej terase sa nachádza veľký sezónny bar. Čapuje sa tu Corgoň, Kelt, Starobrno, Čierna Hora a veľký sortiment alko a nealko nápojov. Pod podnikom sa nachádza Smerr Burger, ktorý ponúka stravu až do neskorých ranných hodín.

aktuálně

diskuze