Síň slávy - Vinnie Paul Abbott

Síň slávy - Vinnie Paul Abbott

Slzy nechme stranou, život jde dál...

V pátek 22. června ve věku 54 let na masivní infarkt zemřela další z legend a jedna z těch skutečných rockstars. Vyhrabal se (společně s bráchou Dimem) z nejzapadlejší garáže, zažil skutečnou slávu a burácející ovace, vyprodaná tours a nekončící večírky plné alkoholu a drog, zažil mnoho dobrého i zlého (v prvé řadě nutno zmínit tragickou smrt jeho bratra), ale přitom všem samozřejmě navázal hluboká přátelství a zaslouženě si vydobil respekt scény a jí tvořících muzikantů. Opět i těch legendárních. Totiž ne jen tak někdo byl zván k tolika hostováním a účastem na nejrůznějších akcích, a hlavně, ne jen tak někomu byl vystrojen jeho memoriál. Ač nebyl kdovíjaký technik, měl svůj nezaměnitelný styl a hlasitou muziku o pořádný kus posunuli dál. Řeč je o mistru smrtícího úderu, bubeníkovi Pantera, Damageplan a Hellyeah. VINNIE PAUL ABBOTT je, stejně jako bratr, legenda, které náleží místo v síni slávy, však „rokenrolem“ žil každým dnem.


Přispěj do diskuze

jestli někde doutnala naděje že Pantera, asi s Wyldem, by se mohla někde objevit, což Vinnie i vlastně odmítal, tak to definitivně zhaslo, stejně jako život skvělýho muzikant.

Dal jsem to až na Memorial všechno. Vinnie se v životě prostě řídil heslem "party all the time"...

Jako tvl. I'm Broken :-( Zrovna minulý rok jsem si překřtil na rok Pantery. Tak s chutí opět do toho, pže tohle se nikdy neoposlouchá.

aktuálně

diskuze