Akce

12.01.2018-13.01.2018

THE.SWITCH a THE TRUTH IS OUT THERE na turné

Poslední nádech? - turné dvou originálních kapel české kytarové scény a také název společného singlu, který spolu s klipem spatří brzy světlo světa.

Kultovní crossoverová formace The.Switch vystupující již více než dvacet let s velkolepým návratem v podobě oceňované eponymní desky natočené v americkém Seattlu. K tomu The Truth Is Out There, jedna z nejvýraznějších klubových kapel v České republice kombinující žánr posthardcore s elektronikou, sbírající úspěchy u nás i v zahraničí a s novým materiálem z chystaného alba. Lepší spojení si fanoušci domácí undergroundové scény jen těžko mohou představit.

Turné “Poslední nádech?” představuje bezmála dvacet zastávek napříč Českou republikou. The.Switch a The Truth Is Out There tak zavítají například do Brna, Děčína, Chrudimi, Ostravy, Svitav, Českých Budějovic nebo do Kadaně. Pražský koncert se uskuteční 20. října v Paláci Akropolis. Nejbližší koncerty v rámci turné čekají kapely 6. října ve Valašském Meziříčí a 7. října v Karviné. Aktuální přehled vystoupení naleznete na Facebookových profilech skupin.

The.Switch v loňském roce po deseti letech vyšla plnohodnotná deska s jednoduchým názvem “The.Switch”. Tato přelomová nahrávka vznikla v USA v Robert Lang Studios, kde v minulosti nahrávaly kapely jako Nirvana, Linkin Park, Foo Fighters, R.E.M. nebo Alice in Chains. V minulosti The.Switch vystoupili jako headlineři řady festivalů a zahráli si po boku takových kapel, jako jsou KoRn, Disturbed, Skindred, Crazy Town, Karnivool či Anthrax. Fanoušci The.Switch se před koncerty v rámci tour dočkají promítání dokumentárního filmu “The.Faith”, který vznikl při nahrávání v Americe, s následnou debatou s kapelou.

The Truth Is Out There, kteří fungují od roku 2011, si stihli za poměrně krátkou dobu získat respekt mezi médii i fanoušky. Díky svému osobitému žánru jste je mohli vidět na pódiích největších českých festivalů nebo jako předkapelu zahraničních hvězd Killswitch Engage, Bring Me The Horizon, I The Breather nebo The Qemists. V roce 2015 vydali TTIOT zatím poslední nahrávku “Lighthouses”, v tuto chvíli však kapela pracuje na novém albu, z něhož uslyšíte ukázky na podzimním turné a k tomu se brzy můžete těšit na první vlaštovku v podobě videoklipu ke skladbě z chystané desky.

Velkým lákadlem na turné je i jedinečná spolupráce The.Switch a The Truth Is Out There v podobě skladby “Poslední nádech?”, ta nejen, že v blízké době vyjde jako samostatný singl s klipem, ale bude jí možné slyšet na koncertech v podání obou kapel, které vystoupí v jednu chvíli na stejném pódiu.

The.Switch – Tvář

The Truth Is Out There – Dying Light


Začátek akce:
Info:
Odkazy: the.switch: Marast databáze Myspace Homepage Bandzone

Mapa:

aktuálně

diskuze