Akce

SHOW YOUR GUTS vol.6

SHOW YOUR GUTS vol.6

Rok se s rokem sešel a Cripple Sound Records ve spolupráci s Deadly zone Vás zve na další pokračování gutturální tancovačky, tentokráte v novém prostředí žižkovského klubu Kuře v hodinkách.


CARNAL DIAFRAGMA
Animální grindcore z hornické metropole Ostravy, po letech opět v Praze, se Vám představí s novým vokalistou, kterým neni nikdo slavnější, než BáBuYeBající, ex-Cerebrálně-Turbulentní ostravská celebrita - KINO66Y6. Nenechte si ujít tuto jedinečnou show, naposledy Carnálové hráli v Praze snad ještě za komára, tak čert ví, kdy se tu ukážou zase....
http://bandzone.cz/carnaldiafragma


LUPARA: THE WIDOWMAKER
Našlapaný death metal, útočící silou upilované brokovnice, jehož poslech již způsobil ovdovění nejedné paničky. S novým bubeníkem nadupanější než kdy dřív !!!!
http://bandzone.cz/luparathewidowmaker


POTHEAD
Goregrindoví kriminálníci ze Žižkovského gheta, kteří skrze násilný ganja jihad šíří světem nové náboženství. Celý tento proces je popsán na jejich letošním debutu Jointification, se kterým se derou pomalu ale jistě do české goregrindové elity.
http://bandzone.cz/pothead


PROLAPSED
Čerstvá krev na české extrémně metalové scéně a jejich vůbec první show v Praze. Tahle death grind jízda Vám zaručeně nakope zadnice !!!!
http://bandzone.cz/prolapsed


-------------------------
START: 19:00
VSTUP: 100Kč
-------------------------


Začátek akce: 19:00
Info:
Odkazy: Carnal Diafragma: Marast databáze Myspace Homepage Bandzone  |  Pothead: Marast databáze Myspace Homepage Bandzone
Tagy:
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze