Akce

19.09.2014, Modrá Vopice

SHOW YOUR GUTS vol. V

SHOW YOUR GUTS vol. V

Show Your Guts 5Třetí zářijový pátek se do Modré Vopice v Praze chystá slovenská invaze!!!! Minimálně co se obsazení kapel týče, budou tento večer Čehúni v jasné menšině!!!! Přijdte spolu s našimi bratry zapařit a oslavit 10 leté výročí založení undergroundového DIY labelu Cripple Sound Records, který má sérii Show Your Guts na svědomí!!!!

ATTACK OF RAGE (sk)
http://bandzone.cz/attackofrage
Grindcorová mlátička z Bánovců nad Bebravou, která se v Čechách těší ohromné oblíbenosti a je tu skoro jako doma. Vyústěním jest jejich čerstvé splitko s Mosteckými elektrogrindovými magory Contrastic. Vemte si s sebou si špunty do uší, ať se Vám z toho masakru nerozskočí hlava!!!!

SPERM OF MANKIND (sk)
http://bandzone.cz/spermofmankind
Tak takhle se má hrát pořádný hutný goregrind. Letošní show na Obscene Extreme byla jasným důkazem, že tihle pánové ví jak na to a bravurně pokračují ve šlépějích buldozérující legendy Cock & Ball Torture.

CRYSTALEPSY (cz)
http://bandzone.cz/crystalepsy
Pořádného slamu není nikdy dost!!!! A protože např. s Epicardiectomy či Carnal Disfigurement jsme již na předchozích ročnících SYG měli tu čest, je na čase představit další mlátičku tohoto brutálního žánru, který je momentálně hodně na vzestupu.

CONGENITAL ANOMALIES (cz/sk)
http://bandzone.cz/congenitalanomalies
Čerstvý brutal-deathový vítr, kterého je v naší malé zemi opravdu nedostatek. Narozdíl od velké většiny BDM smeček nečekejte monotónní řež, ale v rámci svého stylu pánové předvádějí parádní pestrou nenudící brutální jízdu!!!!

POTHEAD (cz/sk)
http://bandzone.cz/pothead
Žižkovský gang se slovenským mlátičem za zády!!!! Milovníci goregrindu se slabostí pro pořádný rap, čerstvě podepsáni u vydavatelství Nice to Eat You Records, u kterého do konce roku vyjde jejich dlouhohrající prvotina....


aktuálně

diskuze