Akce

01.05.2019, Nová Chmelnice

MGLA, REVENGE, MALLEPHYR

MGLA s REVENGE přiváží vizi, disciplínu i opovržení
 
Přestože je polská MGŁA více poslechová záležitost, její popularita až nevídaně roste. Je to kapela, pro kterou je čistý zvuk výjimečně důležitý, jelikož ve svém black metalu klade velký důraz na výrazné kytarové melodie. Je nutné, aby od sebe bez větších problémů byly všechny instrumenty rozeznatelné a vokál srozumitelný, takže si vozí vlastní servis, aby nedošlo k sebemenšímu nedopatření. Jejich skladby jsou tak i naživo chytlavé a silné a v kombinaci s promakanými světly a zamlženým podiem kapela vytváří mocnou atmosféru. Nelze očekávat nic jiného než precizní set, tak se snad dočkáme i ochutnávky z chystané desky.

REVENGE jsou poněkud tvrdší kalibr a spojení na turné s Poláky může být zničující. Jejich muzika je pro otrlé a ještě otrlejší. Jedna z nejznámějších a nejzběsilejších war black/death mlátiček je hodně monotónní a objektivně vzato i dost primitivní, jenže v jednoduchosti se skrývá síla, a když hrajete tak agresivně jako Kanaďané, bavíme se tu o barbarské síle několika megatun! Připravte se ve vroucím kotli na destrukci!

V roli předkapely se objeví stoupající rokycansko-plzeňská hvězda MALLEPHYR, jejichž druhý opus „Womb of Worms” získává samá kladná hodnocení. Aby ne, dva roky od vydání zdařilého debutu se Západočeši představují jako vyzrálé seskupení se signifikantním zvukem disponující nejen skladatelskou, ale i instrumentální zručností. Z „Lůna červů“není návratu!
 
MGLA (Polsko) – black metal – Northern Heritage
www.facebook.com/mglaofficial/
www.youtube.com/watch?v=TvGPAVTYfXI

REVENGE (Kanada) – black/death metal – Season of Mist
www.facebook.com/RevengeofficialSoMpage/
www.youtube.com/watch?v=G6b7kJK46HY

MALLEPHYR (ČR) – black/death metal – Satanath Records
www.facebook.com/mallephyr
www.youtube.com/watch?v=DvVh4W4RtHE
 
předprodej: obscure.cz/cs/tickets/detail/id/252


Začátek akce: 18:30
Info:
Odkazy:
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze