Akce

13.08.2014-16.08.2014

Gothoom Open Air Fest 2014

Gothoom 2014Kapely:
HYPOCRISY (SWE), ALCEST (FR), BELPHEGOR (AT), ABORYM (IT), GORGUTS (CAN), FLESHGOD APOCALYPSE (IT), OBSCURE SPHINX (POL), THE FORESHADOWING (IT), PROSTITUTE DISFIGUREMENT (NL), CENTURIAN (NL), INQUISITION (USA), KRAANIUM (NOR), SQUASH BOWELS (POL), AZARATH (POL), CRANIOTOMY, DOOMAS, GALADRIEL, GUTALAX (CZ), OBLITERATE, DEAD LABEL (IRL), LACRIMA (POL), DEPRESY, FDK (CZ), MATER MONSTIFERA (CZ), INFER, RETURN TO INNOCENCE (CZ), FEEL A CURSE, ATTACK OF RAGE, DYSANGELIUM (CZ), RAMCHAT, RUST2DUST, INFERNO (CZ), SILVA NIGRA (CZ), BRUTE, AEON WINDS, PERFECITIZEN (CZ), FISHARTCOLLECTION, EMPYRION, KROW ( BRA), VIRTUAL VOID ( CZ), F.O.B.(CZ), ELYSIUM(CZ), CADAVERES.(HUN), INSANE(HUN), BRAINSCAN

Dátum
Festival sa začína v stredu 13.8.2014  o 19.00 
Začiatok vo štvrtok o 11.00 - 00.30 
Začiatok v piatok   o 11.00 - 00.30 
Začiatok v sobotu  o 10.30 - 00.30

Miesto 
Po mnohých útrapách , ktoré sme zažili tento rok s miestom festivalu sme sa rozhodli vrátiť tam kde Vám bolo najlepšie a to do Novej Bane k jazeru Tajch.
Tento raz však na opačnú stranu jazera TAJCH do campingu LOSOS. Je to nadherný plne vybavený camping kde nájdete všetko čo potrebujete k tomu aby ste sa dobre zabavili.

Kde nás nájdete
Do Novej Bane sa dá dostať zo všetkych smerov pretože leží skoro v strede Slovenska medzi mestami NITRA a ŽIAR NAD HRONOM v okrese ŽARNOVICA. Kto u Nás ešte nebol tak mus stačí zísť z diaľnice BRATISLAVA - BANSKÁ BYSTRICA na 130km v smere z Bratislavy na odbočku do NOVEJ BANE  kde výjdete na most a budete sa držať smerovacích tabúľ , ktoré Vás navedú priamo do areálu festivalu. 
Z Banskej Bystrici je to zhruba na 70km v smere do Bratislavy kde odbočite do Novej Bane a smerovacie tabule Vás navedú priamo do dejiska festivalu.
V Novej Bani stojí aj vlak rovnako ako aj diaľkové autobusy. Podrobnejšie info o autobusoch doplníme neskôr.

Informácie pre  návštevníkov festivalu
Návštevník festivalu musí rešpektovať pokyny usporiadateľov. Pri vstupe je prevádzaná kontrola. 
Je prísne zakázané nosiť do areálu zbrane, drogy a ine psychotropné látky ako aj iné zdraviu škodlivé látky. Pri nerešpektovaní tohto nariadenia Vám budú tieto veci odobrané. 
Prísny zákaz vstupu na pódium a do zákulisia. 
Kúpanie v jazere je len na každého zodpovednosť.Usporiadateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za podnapitých alebo neskúsených plavcov. 
Stanovanie je povolené len na vyznačenom mieste a usporiadateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za zmiznutie osobných vecí. 
Parkovanie je možné na parkovisku ako aj na priľahlých cestách samozrejme pri rešpektovaní všetkých dopravných obmedzení a pravidiel. 
Poškodená vstupenka sa stáva neplatnou. a pozastavuje sa jej platnosť. Náramok sa nevymeňuje a je potrebné si kúpiť nový. 
Zákaz vstupu so zvieratami ,ktoré by mohli ublížiť resp.zaútočiť na ľudí ako bojové plemená psov atď... 
K vykonávániu hygienických potrieb používajte k tomu určené priestory suchých WC /TOI TOI /alebo si môžete zakúpiť  za 5 eur sprchovanie a toaletu na celý pobyt.


Začátek akce: 19:00
Info: vstup 40€
Odkazy: Hypocrisy: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia  |  Belphegor: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia  |  Aborym: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia  |  Gorguts: Marast databáze Homepage Wikipedia  |  Fleshgod Apocalypse: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia  |  Prostitute Disfigurement: Marast databáze Myspace Homepage Wikipedia  |  Centurian: Marast databáze Homepage  |  Inquisition: Marast databáze Homepage Wikipedia
Facebook: link

Mapa:

aktuálně

diskuze